Ulek. ♡

Kandydatura na Redaktora- Ulek. ♡

6 postów w tym temacie

1) Swój nick na którym grasz na serwerach

Ula.!
2) Podaj swój wiek

21
3) Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji redaktorskiej

4 godziny dzienne, w weekendy nawet dłużej. 
4) Podaj swoje doświadczenia na podobnym stanowisku

Byłam redaktorem przez kilka miesięcy na poprzedniej sieci. Prowadziłam swoją serię i pracowałam nad wywiadami. Miałam dobrego mentora i nauczyciela, dzięki któremu eliminuje błędy ortograficzne i interpunkcyjne do jak najmniejszej ilości, chociaż wiadomo, że każdemu mogą się one przytrafić. Nikt przecież nie jest idealny. Jestem osobą, która wkłada całe serce i wysiłek w coś, czego się podejmuje. Daje z siebie wszystko, stać mnie na prawdę wiele, o czym, mam nadzieje- sami sie dowiecie. Przyjmuję krytykę z pokorą, jeżeli jest ona sensowna i uzasadniona, lecz jeśli wynika z zawiści- spłynie po mnie jak woda po kaczce. Myślę, że jestem osobą kreatywną, z bogatą wyobraźnią, głową pełną pomysłów i pasji. 
5) Jakie masz pomysły na tą funkcję/co wprowadziłbyś nowego

Chciałabym ożywić dział redakcji stworzeniem dwóch serii, każda raz w tygodniu. Jedna by się nazywała D-R(czyt. di-er, po włosku domanda- risposta, czyli pytania i odpowiedzi). Zabawa polega na zadawaniu pytań konkretnemu użytkownikowi przez innych userów. Czas zadawania pytań to 6 dni, a 7 dnia wstawiane są odpowiedzi wraz z kolejną nominacją. Druga seria natomiast wciąż jest wymyślana w mojej główce, więc zostawię to jako niespodziankę. Oprócz wymienionych wyżej pomysłów chciałabym odciążyć trochę Samuela i pomóc mu w dziale wywiadów. Z upływem czasu oczywiście pomysłów na serię będzie jeszcze więcej i zrobię wszystko, żeby ujrzały one światło dzienne. 

Na koniec dodam, że uważam iż jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Wiem, że nie pożałujecie. 

Pozdrawiam i polecam: Ulek. ♡

Edytowane przez Ulek. ♡

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często jesteś na forum i po rozmowach na sb widać ,że lubisz dużo pisać co w tej dziedzinie jest dosyć istotne. Jak sama wspomniałaś w wywiadach przyda się pomoc (nasze grono znacznie się powiększyło :)).   Ja śmiało mogę powiedzieć, że byłabyś odpowiednią osobą na te stanowisko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram. Jej prace zawsze były przejrzyste i dobrze się je czytało. Ma w główce sporo ciekawych pomysłów, którymi przeważnie trafia w dziesiątkę ! Jeśli czegoś nie umie bądź jej nie wychodzi, dąży do tego, żeby to zmienić. Nie boi się poważnych decyzji i jest osobą bardzo dojrzałą. Odkąd pamiętam zawsze była jedną z najlepszych jak nie najlepszą redaktorką na poprzedniej sieci. Nikomu nie ujmując, ciężko będzie o lepszą osóbkę na to stanowisko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.