kojak.

Kandydatura na moderatora – kojak.

14 postów w tym temacie

- Wyrazić chęć współpracy, - zdecydowanie tak
- Mieć ukończone co najmniej 18 lat, - zdecydowanie tak
- Mieć co najmniej 50 postów na forum - zdecydowanie tak
- Spędzić minimum 10 godzin na forum, - zdecydowanie tak
- Przestrzegać regulaminu forum, - zdecydowanie tak
- Posiadać kulturę osobistą na wysokim poziomie, - tak
- Starać się jak najczęściej pomagać użytkownikom, - zdecydowanie tak
- Być bezstronnym w stosunku do graczy, - zdecydowanie tak
- Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność, - zdecydowanie tak
- Umiejętność oceniania wartości merytorycznej postów i tematów, - zdecydowanie tak
- Podczas pisania postów musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii. - tak

1. kojak.

2. @kojak.

3. 27

4. Niedługo moja gra osiągnie pełnoletność.

5. Od 13 września 2016, kiedy to pierwszy raz zostałem zaproszony na mix 4af.

6. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i bezstronną. Zawsze podchodzę
do wszystkiego z perspektywy trzeciej osoby. Każdy popełnia błędy w tym i ja.
Jeśli podjęta decyzja była zbyt pochopna lub pod wpływem impulsu i czasem
okazuje się błędna, nie zostawiam tematu do czasu dokładnego wyjaśnienia
mojej perspektywy, jak i wysłuchania osoby pokrzywdzonej. Nigdy nikogo nie
lekceważę, zawsze znajdę czas dla każdego. Jestem bardzo komunikatywny
i niemal z każdym jestem w stanie dojść do porozumienia. Staram się być
kulturalny, pisać z sensem, często wylewnie jednak dokładnie i przemyślanie.
Kieruję się zasadą: "Traktuj drugiego człowieka tak jak sam chciałbyś być
traktowany" W gorących chwilach nie owijam w bawełnę. Daję upomnienie raz,
po czym, jeśli nie pomoże — wyciągam konsekwencje. Nie toleruję "kolesiostwa"!
Bez względu na to, czy jesteś moim bratem, przyjacielem czy nawet kimś zupełnie
obcym jesteś traktowany równorzędnie. Ponieważ ranga, o którą się staram,
do tego zobowiązuje — więc liczę na Twoją wyrozumiałość. Zarówno w życiu
prywatnym, jak i forum zawsze staram się być osobą reprezentatywną, śmieszą
mnie typowe akcje pod publikę i inne niedojrzałe zachowania. Znacie mnie
krótko, ale wiem, że Was nie zawiodę. Lubię, gdy tematy są przejrzyste, bez
zbędnego spamu i ułomnych wypowiedzi. Toleruję żarty, jeśli nie wykraczają one
ponad granicę zdrowego rozsądku. Każdy człowiek jest zupełnie inny i w zupełnie
innym świetle postrzega je, więc czasem warto je po prostu odpuścić.

Moderowałem jak dotąd tylko jednym forum, ale dbałem o nie od samego jego powstania.
Miałem pod sobą każdego nowego moderatora, jak i moderatora shoutbox'a i każdemu
w miarę możliwości pomagałem wejść w tę rangę. Staram się zwalczyć problem od
zalążka, gdy tylko go dostrzegę. Nie toleruję chamstwa, agresji, prywatnych wojen.
Działam szybko i dokładnie. Poświęcam sporo czasu zarówno na grę, jak i na życie
forum. Składam swoją kandydaturę, bo po prostu lubię to stanowisko. Ze względu
na jego wysokość zyskuję dodatkową mobilizację, żeby wykonywać ją jak najlepiej.

7. Przez większość mojej gry moje doświadczenia związane z forum wyglądały
na zasadzie wstawienia "SS" w odpowiednim dziale. Od nieco ponad roku zmieniło
się to diametralnie. Rozpocząłem swoją przygodę na forum jako ranga admina
serwera FFA pewniej dość znanej sieci. Po kilku miesiącach przeniosłem się
wraz z ekipą znajomych w nowe miejsce, w którym zaczynaliśmy wszystko niemal
od 0. To głównie tam nabrałem doświadczenia, stałem się tzw. forumowiczem.
Pełniłem wiele rang, a najbardziej odpowiedzialna to właśnie moderator, o którym
wspominam w powyższym punkcie. Teraz jestem tu.

W razie jakichś pytań, niejasności — zapraszam na pw.

Edytowane przez kojak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i w końcu pojawiło się podanie. 

Odpowiednia osoba na to stanowisko. Ogarnięty, pomocny, kulturalny, bezstronny, szczery, inteligentny, dokładny, dojrzały. Potrafi z każdym się dogadać. W konfliktach najpierw wysłucha obydwie strony, a później wyciąga wnioski i konsekwencje. Długo był moderatorem na poprzedniej sieci, zna się na rzeczy, zna swoje obowiązki i wykonuje to, co do Niego należy. Stara się dotrzymać danego słowa. Dąży do perfekcji.  ZAWSZE służy dobrą radą i swoim ramieniem. Jeżeli forum ma się rozwijać i zachować ład i porządek, to właśnie z kojakiem. Daje z siebie 100, a nawet i 200%. Miałam przyjemność poznać osobiście i pewnie jeszcze nie raz się spotkamy Heheszki :D Polecam jak najbardziej! 

Jestem na TAK!

PS. Jeżeli kojak nie zostanie moderatorem to ja idę do zakonu. Nie róbcie mi tego, błagam! :D

Edytowane przez Ulek. ♡

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu się doczekałam kojo 

Jak najbardziej, jestem na tak. Mimo krótkiego stażu u nas na sieci znam go troszeczke dłużej i wiem, że można mu zaufać. Chciałabym, żeby dostał szansę by mógł się wykazać i pomóc. Nie wiem jak moderował na poprzedniej sieci, lecz po wypowiedzi Uli śmiem twierdzić, że dawał radę. Miły, pomocny, potrafi rozmawiać z człowiekiem i dawać komuś do myślenia, kulturalny, opanowany. Uważam, że jest to najlepszy kandydat na to stanowisko. Powodzenia kojo <3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry dobry, jak do tej pory NAJLEPSZE podanie jakie widziałem ( bo jeszcze swojego nie napisałem :P ) 
Mimo że dołączyłeś do grona niedawno to już zdążyłem poznać jak podchodzisz do sprawy wysłuchasz 2 strony co i jak a to się bardzo cenni ! 
Nie ma co się więcej rozpisywać bo nie ma się do czego doczepić :P 
Bardzo duże TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Z reguły unikam wypowiadania się na temat osób, które znam krótko lub słabo. Jednak na tyle, ile miałem przyjemności rozmawiać i słuchać tego Pana, wiem że się nada idealnie. Osoba z dużą wiedzą, autorytetem i zapałem. Puzzel w naszej niekończącej się układance, który idealnie się wpasował i zadomowił.

Cóż, decyzja nie należy do mnie, ale widząc już sam temat w kandydaturze na Moderatora autorstwa @kojak. wiedziałem, że jest to odpowiednia osoba na to stanowisko.

Pozdrawiam,

obliv

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdzona osoba na tym stanowisku. Szybko ucina niepotrzebne dyskusje i czyści forum lepiej niż cillit bang osad

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie że TAK

Ogarnięty wie co robi i zna się na rzeczy, najlepszy człowiek jakiego poznałem od  lat na sieci. 

Odpowiedni kandydat na to stanowisko, forum czyste i piękne tylko gdy on jest. Najlepsze podanie o moderatora dlatego się wypowiem tylko w tym.

Powtarzam bardzo duże TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!

Edytowane przez MERTON

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie na Tak. Pełnił tą rolę tak długo, że zapewne weszło mu to w krew. Na poprzedniej sieci pełnił tą funkcje jak najlepiej i wychodziło mu to. Zna się chłopak na rzeczy. Zawsze pomagał gdy tylko go o to ktoś poprosił. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak najbardziej na TAK . Troszeczkę już się  z tym chłopakiem znam i nie widziałem dawno tak zaangażowanej osoby w życiu forum jak i na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podoba mnie się to. Rozsądny i dojrzały gość - przynajmniej takie odnoszę wrażenie jak Cię słucham na teamspeaku. Piszesz, że moderatora miałeś. Znaczy, że wśród kandydatów wyróżniasz się doświadczeniem. Znaczy tych, których podania już przeczytałem. :P Jesteś tu w sumie niedługo co dla mnie jest plusem przy tej funkcji. Nie poznałeś jeszcze pewnie wszystkich użytkowników więc nie będziesz jakiś stronniczy. A no i najważniejsze działasz aktywnie z serwerem. Tylko czy dasz rade pogodzić te dwie funkcje? Jeśli tak to 4d3fb037c0c9d5647bb75563f27cb505.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W chwili obecnej dla mnie jesteś najpoważniejszym kandydatem na te stanowisko. Może  jesteś z nami krótko ale w jakiś sposób  dało się Ciebie poznać i widać, że jesteś pomocny i masz duże chęci do działania.  Z mojej strony leci TAK :) Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam tego człowieka :). Współpracowałem z nim na poprzedniej sieci. To on mnie pokazał mi wszystko co i jak z moderacją. Jest człowiekiem opanowanym i zawsze podejmującym właściwą decyzję. Niekiedy kontrowersyjną ale w głębi słuszną. Nie podejmuje ich pod wpływem emocji. Woli sprawę rozpatrywać chwilę dłużeć niż wysnuć pochopny wniosek. Dla mnie to jest idealna osoba na moderatora. Nie jest to podyktowane jakąkolwiek znajomością z nim, a obserwacjami z jego dotychczasowej pracy jako moderator. Wiem, że będzie godnie reprezentował sieć pełniąc tą funkcję. Dodatkowym atutem kandydata jest komunikatywność. Z każdym złapie kontakt. Ważne to jest, ponieważ dużo nowych użytkowników forum potrzebuje nawet wstawić głupie ssy, a nie wie gdzie więc zawsze pomoże. Ode mnie duże tak i jeśli nie zostanie wybrany na to stanowisko to stracicie jedną z najbardziej odpowiednią osobę!!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.