polaczekkkkkkkkkk

Kandydatura na UBT – polaczekkkkkkkkk

9 postów w tym temacie

Nick: polaczekkkkkkkkkk
Staż w CS: 11 lat
Doświadczenia na podobnym stanowisku: Od marca 2016 roku do teraz aktywny członek UBT na innej sieci, z którą jestem w trakcie pożegnania. Kilkukrotnie wyróżniony za swoją pracę.
Dlaczego uważasz, że nadajesz się do tej roboty: Dzięki mojemu doświadczeniu w grze umiem rozróżnić czitera od gracza, który posiada wysokie umiejętności.  Tak jak wspomniałem wyżej, pełniłem funkcję UBT. Nigdy nie było skarg co do mojej oceny ssów czy też demek. Skuteczność wynosiła 100% i mam nadzieję, że się to nie zmieni. Dodatkowo doświadczenie sprawdzania ssów, poprzez sprawdzenie nazwy screenów, rozmiaru ,modyfikacji czy też kodu CRC32 jest bardzo dobre. Obsługa amxbans również opanowana wzorowo. Co do mojej osoby, to większość aktywnych użytkowników sieci mnie poznała i wie, że jestem pozytywnym chłopakiem z poczuciem humoru, który stara się obiektywnie podchodzić do wszystkiego. To wszystko przekłada się na moją prace, którą zamierzam wykonywać wzorowo. :)

- Wyrazić chęć współpracy +
- Mieć ukończone co najmniej 18 lat (możliwe wyjątki) +
- Przestrzegać regulaminu forum i serwerów +
- Posiadać kulturę osobistą na wysokim poziomie +
- Być bezstronnym w stosunku do graczy +
- Znajomość obsługi AMXBANS +
- Nienaganna reputacja na sieci +
- Aktywność na forum oraz częste wizyty na nim +

- Komunikator TS3 oraz sprawny mikrofon +

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładne podanie, sam nalegałem żebyś je złożył. Sama prawda napisana ręczę za mojego człowieka. Musimy Cie mieć jestem na tak !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam tutaj na forum za bardzo osób, dlatego wypowiem się tylko w podaniu o tą rangę.

Jestem na TAK

-Ogarnięty

-Do ubt nie trzeba dużego pojęcia ten staż w csa świadczy, że znasz się na tyle ile wystarczy do ubt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.