Bicuś v2

Kandydatura na Moderatora - Bicuś v2

13 postów w tym temacie

1) Swój nick na którym grasz na serwerze: Keptn' Bicuś v2
2) Swój nick na forum: Bicuś v2
3) podaj swój wiek: 18 lat (30.09.1998)
4) podaj swój staż w CS: od 07.07.14 do teraz (GO)
5) podaj staż gry na 4af: Od 27 sierpnia 2015 roku, wraz z przybyciem tutaj z serwerami CS:GO
6) Dlaczego chcesz zostać moderatorem:

Moderatorem chcę zostać ze względu na to, że chciałbym się poświęcić dla 4AF jeszcze bardziej niż dotychczas. 

Duża część forum mnie zna, jestem z wami już od ponad roku (z pewną kilku miesięczną przerwą) i mam nadzieję, że dałem się poznać większości z mojej dobrej strony. Staram się uczestniczyć w życiu forum w miarę możliwości, odpowiadać na posty innych użytkowników w różnych działach (jeśli temat posta jest mi znany), uważając na poprawną polszczyznę oraz zachowując sens wypowiedzi. Myślę, że sprawowanie tej rangi, nie będzie mi sprawiało problemów, gdyż już przez prawie 3 lata, zajmowałem się Administracją serwerów gry, oraz od pół roku opiekuję się rozwiniętym i prawie zawsze pełnym serwerem CS:GO. Nie działam zbyt pochopnie (jednak zdarzały mi się sytuacje w których [po przemyśleniu] nie chciałbym uczestniczyć), myślę nad moją wypowiedzią, nie kilka sekund, a zdarzy mi się nawet 10 minut, przytaczając różne dodatkowe informacje do tematu, lubię pożartować i pośmiać się z innymi. Dużo mniej miłych spraw które mam za sobą, nauczyło mnie ważnych rzeczy które będę pamiętał w przyszłości oraz błędów których nie będę popełniał. Dodatkowo na TeamSpeak'u spędzam czas wraz z Ekipą CS:GO, która ma nieco inne spojrzenie na życie forum, dlatego wydaje mi się, że będę mógł lepiej odnosić się do różnych spraw i problemów, które będą poruszane w naszej małej internetowej społeczności.

7) Jakie masz doświadczenia na forachNie posiadam doświadczenia z innych for, jedynie posiadam doświadczenie z moderacji działu FFA.

Pozdrawiam Bicuś v2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Co podanie widzę karygodne błędy. Są to miny, które sami stawiacie, robicie obrót o 360 stopni i na nie wchodzicie. Jak już piszecie o języku polskim i o tym, jak dbacie by przestrzegać jego zasad. A tu widzę przecinki przed "oraz" i składnie wołającą o pomstę do Nieba. 
Gratuluje sprytu przy podaniu koło wieku daty urodzenia. Dzięki temu wiemy, że już w sierpniu(edit: wrześniu, źle spojrzałem) skończysz 19 lat. Zapytam się tylko: 'Po co?'. Być może czytałeś moją wypowiedź, jeśli nie, zapraszam do lektury w podaniu o członka UBT napisanego przez @he1st.
Wracając do samego podania. Znamy Cie tutaj nie od dziś, masz nie mały, a wręcz duży wpływ na życie forum i serwerów. 
Jednak nie pasują mi w Tobie dwie rzeczy. Może i przez pryzmat żartów rzucałeś wzmianki o tym, że CS 1.6 skończył się, zostało CS:GO. Mogę się mylić, ale widzę u Ciebie stronniczość kosztem serwerów GO, które niewątpliwie są ważne i są jednym z filarów naszej sieci. Dokładnie, jednym. Jako sieć działamy na dwóch platformach CS'a i są one równorzędne, mimo większej popularności Globala w dzisiejszych czasach. Jak widzimy po aktywności serwerów, 1.6 nie umarło, a ma się doskonale. Przynajmniej u nas. Chodzi mi o równe zaangażowanie moderatora w życie zarówno GO, jak i 1.6. Tu mam lekkie obawy o Twoją osobę.
Druga sprawa to Twoja natura prowokatora. Robisz to czasem bezpośrednio, czasem z wyrafinowaniem, tłumacząc, że to żart. Masz za sobą duży autorytet graczy z CS:GO takich jak między innymi @Piffu, @AwsD

Decyzja nie należy do mnie. Lubię Cię, twierdzę, że miałbyś czas, żeby się poświęcić, ale w moim odczuciu jeszcze za wcześnie dla Ciebie na to stanowisko.

Pozdrawiam,

obliv

Edytowane przez obliv

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm ja bardzo Cię lubię @Bicuś v2 ale niestety jestem na nie. Już uzasadniam czemu nie, ponieważ było za dużo sytuacji prowokacyjnych z Twojej strony. Pamiętam jak dziś te afery z kappa, bieganie po kanałach na Ts3 i robienie sobie żartów itd, naprawdę moim zdaniem nie dorosłeś jeszcze do pełnienia tej funkcji. Co prawda twoim plusem jest rozpoznawalność u graczy z csgo, ale moim zdaniem to jeszcze za wcześnie na pełnienie tak ważnej funkcji u nas na forum, gdyż daje Ci ona duże możliwości. Po za tym dodam jeszcze że pisałeś nie tak dawno o przerwie i przeznaczeniu opiekuna komuś innemu ze względu że nie będziesz miał czasu bo masz maturę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja jestem na Tak. Lubię czytać twoje wypowiedzi są one przejrzyste i fajnie się je czyta. Co do tzw. prowokacji... może i były ale nie każdy jest idealny i każdemu trzeba dać szanse. Powodzenia :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mimo iż miałem niekiedy z tobą spine to daje mocne TAK

Jesteś codziennie dostępny parę godzin , twoje niektóre żarty są bezcenne :D , z mało którą osobą można tak pocisnąć "beke" jak z Tobą a zawsze i tak regulamin stawiasz na pierwszym miejscu , jesteś tu długo i widać twój wkład w to forum dlatego warto dać ci szansę na moderatora tego forum bo po prostu na nie zasługujesz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomimo nie najlepszych naszych stosunków  dam ci na TAK!

- Jesteś codziennie po pare godzin 

- Jak dowalisz jakis tekst to na bogatości xD i można cały czas cisnąć beke :D 

- Dobry gracz :)

- przestrzegasz regulamin i zna cię większość ludzi z 4AF :D 

Edytowane przez BL4KuŚ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na NIE. Moderator co ma nick BICEK i  podnieca się kappą? :D A tak na poważnie to dobrze Ci idzie z GO więc działaj tam, bo moderator to nie może być osoba, która wywołuje jakąś aferę średnio 3 razy w tygodniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, ja jestem na NIE, już mówię dlaczego chociaż wszystko już padło u osób wyżej czyli wydaje mi się że jeszcze nie dojrzałeś do tego aby pełnić taką funkcję 4af, kolejna sprawa to zachowanie które też pozostawia wiele do życzenia fakt człowiek uczy się na błędach ale dochodzi do tego typ osoby która lubi prowokować. Jako tako nie znam Cię za bardzo  gdyż nie gram w CS:GO. Oczywiście życzę POWODZENIA ! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Pewnie moja wypowiedź wywoła fale niezadowolenia, ale nie mogę czytać waszych wypowiedzi i nie napisać kilku słów od siebie. Nie rozumiem, skąd tyle negatywów, czepiacie się tej kappy, ale każdy z nas ma słowo którego nadużywa i które wkurza innych. Fakt czasami Bicuś jest nieznośny, ale uważam, że jest w stanie pomóc. Skreślacie go na starcie, a tak naprawde nie wiecie jakie są jego możliwości. Poprzednio jak startował na moderatora, może nie był gotowy, mało osób z ekipy go znało, wdawał się w kłótnie, nie miał zbyt dobrej reputacji. Po upływie czasu widzę, że się zmienił na lepsze, częściej nawiązuje kontakt z ekipą, dał się lepiej poznać, nie tylko ze strony śmieszkowej, ochłonął, zaczął w cywilizowany sposób rozmawiać, przestał się sprzeczać o pierdoły dojrzał. Każdy z nas wie, że zmienić swoje zachowania to wcale nie jest taka prosta sprawa i potrzeba czasu, ja wierze, że Bicek będzie coraz lepszym człowiekiem i jeszcze wam pokaże na co go stać. Poprzednia rekrutacja go nie zraziła, widać, że się nie poddaje i zależy mu na sieci. Uważam, że należy mu się szansa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, 

z Panem Kasprem (czyt. Bickiem) mam do czynienia prawie codziennie. Niestety, a może i stety według mnie nada się na moderatora. Na serwerach cs;go pełni funkcję opiekuna już od ponad roku i byłem tylko raz niezadowolony z jego pracy gdy skasował całego includa. :D Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko i życzę powodzenia. I pamiętaj, jak Ci odbije jak jednej osobie to przysięgam że Cię znajdę :x

A i pamiętaj o jednym bracie; Kappa jest tylko jedna i nigdy jej nie zmienisz ! XD

Edytowane przez HaXiuu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Wasza czepliwość i niechęć do zostawienia pozytywnego komentarza jest niesamowita. Bierzecie pod uwagę tylko jego minusy, dramy jakie wywołał i jakieś głupie "kappy". Zamiast przypominać sobie co zrobił złego zauważcie jaką przybiera postawę kiedy jest poruszony jakiś ważny temat. Umie zachować powagę, zawsze ma coś mądrego i sensownego do powiedzenia co doprowadza do szybkiego rozwiązania konfliktu. Każdemu należy się szansa a według mnie przede wszystkim Tobie. Powinieneś dostać możliwość wykazania się jako moderator forum, ponieważ starasz się, próbujesz już drugi raz osiągnąć to stanowisko, i nie posyłasz kandydatury od tak z nadzieją, że się uda.

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbierałem się do Twego podania bardzo długo gdyż co do Ciebie mam mieszane uczucia. Masz poważną funkcję i starasz się  z pewnością dobrze wykonywać. Z reguły Twoje decyzje są przemyślane choć czasami nie do końca się z nimi zgadzam. Duży wkład w życie serwerów cs:go również przemawia za Tobą. 

@Bicuś v2 z tymi  Kappami to w ogóle śmieszny temat, ale  skoro wiesz, że kogoś to może denerwować  to czemu tego nadużywać prowokując ? Nie każdy musi rozumieć  czyjeś żarty bo każdy jest inny i są tu ludzie w różnym wieku. :)

Co do samego werdyktu nie mogę powiedzieć, że jestem na nie, raczej od mnie  miałbyś szybciej tak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.