SainT

[UBT] SainT

13 postów w tym temacie

1) Swój nick, na którym grasz na serwerach: Saint

2) Podaj swój wiek: 29

3) Podaj swój staż w CS: 17 lat

4) Podaj swoje doświadczenia na podobnym stanowisku: Pełniłem kiedyś tą rangę i dodatkowo oceniałem na starym blacklisted jak i anticheat gdzie poznałem się z obecnym opiekunem mojego serwera 1st

5) Dlaczego uważasz, że nadajesz się do tej roboty : Zawsze podchodzę bezstronnie do każdego a moja ocena nigdy nie jest na siłę naciągana. Cechuję się wysoką kulturą osobistą i ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. Zawsze zwracam się posługując poprawną polszczyzną bez kolokwializmów. Mam nadzieję, że ludzie, którzy mieli ze mną styczność tu na sieci mają podobne odczucia w stosunku do mnie. Ze swojej strony mogę zapewnić, jeśli podanie zostanie zaakceptowane będę sumiennie wykonywam powiężoną mi funkcję. Jeśli chodzi o współpracę z innymi członkami ubt nigdy nie miałem problemów interpersonalnych.

Pozdrawiam 

Saint

Zduniu i ChEmIcZnY_ALi lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli kiedyś razem współpracowaliście z he1st i wychodziło Wam to na +, to jak najbardziej jestem ZA! :)
Takich osób Nam potrzeba na takie stanowisko! Powodzenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeden z najlepszych pomocników na AC ;) Rzetelny, sumienny, można na nim polegać w każdej sytuacji. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie jak najbardziej na TAK! Wie co się z czym je. Dodatkowa super sprawa, że już była współpraca pomiędzy dwoma użytkownikami składającymi podanie na UBT. Polecam allegrowicza!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie że się nadaje:) Pomocny, komunikatywny, jestem na TAK.

Czuję że administracja forum będzie miała bardzo gruby orzech do zgryzienia, bo stanowisk mało a tylu chętnych. (bez 4 0,7 się nie obejdzie:P)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.