he1st

[UBT] he1st - Kandydatura

13 postów w tym temacie

Treść posta:
1) Nick: he1st
2) Wiek: w kwietniu 20 lat
3) Staż: Około 10 lat
4) Doświadczenie: Kilkukrotnie UBT na innych sieciach + poznał się na mnie portal AntiCheat.pl, na którym w ciągu kilku miesięcy awansowałem ze zwykłego użytkownika do rangi Sędziego.
5) Dlaczego ja:

To trudne pytanie. UBT to nie tylko demka i ssy. Tutaj musi być konkretna współpraca na wysokim poziomie, aby wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. Nie jest to ranga jak moderator, który może usunąć post i potem przywrócić go z kosza, bo to jak sieć będzie postrzegana jako całość w ogromnym stopniu zależy od umiejętności tych, którzy mają sprawować "władzę" nad banami. Mimo wszystko chcę podjąć się wyzwania, które czeka aby je ujarzmić, więc dam z siebie 110%.

Moja kultura wypowiedzi zależy głównie od osoby, z którą rozmawiam. Zdarza mi się również wybuchnąć jak beczka prochu, ale przecież każdy kiedyś tak ma. Na co dzień w naszym własnym gronie zachowuję się inaczej niż, gdy rozmawiam z innymi osobami, które przychodzą na TS3 załatwić jakąś sprawę lub po prostu proszą mnie o pomoc. Jestem rozgadany jak dwie kobiety spotykające się w markecie po dwóch latach rozłąki, ale to już chyba wszyscy wiedzą.

Na sieci do tej pory nie złamałem regulaminu forum, lecz zdarzyło mnie się nagiąć regulamin serwera. Oczywiście był to jednorazowy wybryk i więcej nie mam zamiaru tego powtarzać.

We wzorze znalazło swoje miejsce bardzo mądrze skonstruowane zdanie:

" Musi przestrzegać zasadę -  banujemy za demko lub SS a nie za to, że wiemy że ktoś czituje. "

Jestem przyzwyczajony do banowania za min. 3 spalone akcje na demku. Metoda ta - jak wiadomo - ma swoje plusy i minusy, lecz do tej pory używałem jej na wszystkich sieciach, na których byłem i uważam ją za najlepszą.

Mam swoje poglądy, których się nie wyrzeknę, ale pomimo tego oceniam dema obiektywnie.

O obsłudze AMXBans nie wspominam, bo nie sprawia mi to żadnego problemu. Na TS3 jestem codziennie, na forum jestem codziennie, na steam jestem 8/24h. 

Pozdrawiam

he1st

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na  duże TAK 

+widać, że zna się na  pracy UBT

+staż

- kultura " Moja kultura wypowiedzi zależy głównie od osoby, z którą rozmawiam. " Jako  członek UBT reprezentujesz sieć, równie dobrze jak Właściciel.To od  administracji  forum zależy, czy gracze będą czuli się tu  komfortowo, czy też nie.Czy  będą chcieli tu wrócić, bo dobrze zapamiętają, jaka  atmosfera panuje na "sb", a  to da się wyczuć:) Jak mowy gracz jest przyjmowany do społeczeństwa czasem  hermetycznego.Rozumiem jesteś młody, ale  pamiętaj życie  uczy  nas pokory... wiele lat  i wierzę, że się zmienisz z czasem.Gracze różnie  reagują  na  bana.Jedni się cieszą, że  są dobrymi graczami  i trzeba ich  sprawdza co chwilę.Natomiast inni podchodzą agresywnie.Dlatego UBT musi być opanowany i pomóc każdemu.To się nazywa profesjonalne podejście.

Życzę  powodzenia  i  wierzę, że  taki człowiek jak  Ty powinien  być na  stanowisku BL.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisze kolega wyżej , na Tak.

Dlaczego?

Widać że ma duże doświadczenie w pracy na tym stanowisku , jak widać ma sport staż , na duży plus także wiek , daje też radę jako opiekun ale musi czasami ogarnąć kulturę odpowiedzi bo jak było w widać w skardze twoje nerwy czasami biorą górę,  mimo wszystko spore Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak najbardziej popieram kandydaturę przez wzgląd na wiedzę i doświadczenie.
Odbiegając od tematu, często widzę w podaniach w punkcie "wiek", jak ludzie piszą rzeczy w stylu: 
'w sierpniu 19', '16 i pół', 'zaraz będę miał 21' etc.
Widzę tutaj, że ludzie, którzy to piszą starają się 'subtelnie' podbudować swój autorytet wiekiem. Wiek to wielu przypadkach liczba,
a my rozliczamy ludzi za to jacy są, a nie na podstawie PESELu. Nie ma znaczenia, czy macie 19, czy 20, 16 i pół, czy 16. Nikt nie będzie
patrzył na Was inaczej, jak dodacie sobie te parę miesięcy. I nie to ma decydujący wpływ na podejmowanie decyzji.

Pozdrawiam

obliv

he1st i ChEmIcZnY_ALi lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, idealne podanie po którym przeczytałem i z ręką na sercu mógłbym powiedzieć biorę go ! Doświadczenie jest co jest chyba najważniejszą cechą na to stanowisko. 
Co do kultury to każdy z nas jest człowiekiem i każdemu czasami puszczą nerwy to oczywiste. 
Jestem na duże TAK ! 

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku :) Powodzenia życzę ! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również moja wypowiedź będzie jak najbardziej na TAK ! :) W podaniu znalazło się wszystko co być powinno, wszystkie pięknie. Takiej osoby na posadę UBT - potrzeba jak najbardziej! Życzę powodzenia! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znamy się już trochę, ale mogę z czystym sumieniem zaręczyć, że zna się na rzeczy. Byliśmy w jednej ekipie UBT i nigdy nie było miedzy nami nieporozumień. 

Jestem na tak 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.