Star Czajld

Kandydatura na redaktora - Narkotic

10 postów w tym temacie

1) Swój nick na którym grasz na serwerach : Narkotic/Narkotyk
2) Podaj swój wiek: 17
3) Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji redaktorskiej: trudno określić, posiadam także funkcję admina więc myślę żo około półtorej godziny dziennie.
4) Podaj swoje doświadczenia na podobnym stanowisku : Doświadczenia jako takiego nie mam , jednakże z chęcią chciałbym spróbować się na tej funkcji :) *Edit
5) Jakie masz pomysły na tą funkcję/co wprowadziłbyś nowego : Mam pomysł na wprowadzenie serii co tygodniowych przeglądów serwerów CS:GO z naszej sieci , pojawiały by się w niej informacje co nowego zostało wprowadzone , jak wyglądają rankingi, ilość zbanowanych graczy oraz przy tym krótki wywiad z jakimś z opiekunów/adminów danego serwera który też po krótce by się wypowiedział co o wszystkim sądzi :) Myślę że moje pomysły nie są najgorsze.

Liczę na miłe rozpatrzenie. NARKOTYK.

Edytowane przez Star Czajld
Błąd ortograficzny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Półtorej godziny dziennie, za mało. Pomysły okej jak najbardziej, lecz to nie wszystko. 

Przetłumacz mi to zdanie:

2 godziny temu, Star Czajld napisał:

4) Podaj swoje doświadczenia na podobnym stanowisku : Doświadczenia jako takiego nie mam , jednakże z chęcią spróbowałm bym się na tej funkcji sprawdził :)

Jeśli startujesz na redaktora to twoje podanie nie powinno mieć żadnego błędu w podaniu. Każdy na pewno na tej funkcji chciałby się sprawdzić, lecz to wymaga przestrzegania ortografii która jest bardzo ważna w pełnieniu funkcji redaktora. Następna ważna rzeczą jest interpuncja. Twoje przecinki wstawiasz w niewłaściwy sposób. Nie wiem, może Pan od polskiego tego Was uczył, ale jednak akceptowana wersja stawiania przecinkow w Polsce jest inna niż taka jaką Ty prezentujesz.

Co do twojej kandydatury to jestem nie pewny czy sobie poradzisz. Posiadasz także funkcję na naszym serwerze, która także jest bardzo ważna i jestem za Tym byś spełniał ja dalej. Wiem, że na pewno lepiej sobie będziesz radził jako Admin teraz a nie jako Redaktor. 

Gdybyś został redaktorem to twoja aktywność na serwerze na pewno by spadła i tego jestem pewien. Bo redaktor powinien poświęcać o wiele dłużej czasu niż 1,5h. 

Podsumowując: Neutral

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może pomysłów nie masz najgorszych, tyle co są sztampowe i standardowe. Liczyłbym na coś, czego nie ma na innych forach, coś oryginalnego! Co tygodniowe przeglądy moim zdaniem będą powielane, robione na tym samym schemacie, ciężko co tydzień zrobić petardę, musisz mieć na prawdę wyobraźnie, bądź dobry towar. Chciałbym ujrzeć coś dla takich laików, jak ja. Redaktor, to jest posada, w której trzeba mieć głowę do pisania, pisać interesująco i spójnie. Twoje podanie nie jest ani obszerne, ani (bynajmniej mnie) nie przyciągało do czytania. Słownik musi być obszerny, nie tylko w łacinę. Forum rozkwita w najlepsze, pojawia się dużo tematów, dużo postów, dużo osób - myślę, że półtora godziny dziennie jest jak dla mnie troszkę za mało. Zaś jeśli byś spędził więcej czasu na forum, to serwer ucierpi. Jednak jeśli to ma być Twój debiut, to ja bym dał uprawnienia na okres próbny. Może jak spróbujesz się sprawdzić na tej posadzie, sam osądzisz czy masz dość siły, by to udźwignąć.

TAK - na okres próbny

Star Czajld lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie pomysły mogłyby wypalić, ale musisz troszkę więcej czasu poświęcić by były idealne.

Więc jestem za okresem próbnym ale jeśli będziesz się starał i widać było twoje zaangażowanie jako redaktor oraz admin. Wtedy będę za tym byś został na stałe

Star Czajld lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie nie masz najgorszych pomysłów i znając ciebie zaraz coś nowego wymyślisz . Następną sprawą jest to ,że przynajmnie dla mnie półtorej godziny jest to za mało więc musiał byś się poświęcić bardziej . Trzecią i ostatnią sprawą jest to , że jeśli zostaniesz redaktorem to musisz się liczyć też z tym że masz serwer AWP na którym adminujesz i tam też jesteś potrzebny i nie możesz tego zaniedbać .

Jestem na średnie TAK!

Star Czajld lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na Tak :D Myślę, że sobie poradzi w roli redaktora. Pomysły mi się podobają, a na pewno będzie ich wiele więcej z czasem. Jest adminem ale to nie oznacza, że czasu nie da się podzielić tu i tu. :D 

Pozdrawiam Kaja :) 

Edytowane przez kaja0387
Star Czajld i Piffu lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chciałbyś prowadzić tylko ten "tygodnik" to wiec, że nie wypali. Aczkolwiek jak Cię przyjmą to powodzenia. Ja osobiście nie widzę Cię na stanowisku redaktora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, sVmael napisał:

Jeżeli chciałbyś prowadzić tylko ten "tygodnik" to wiec, że nie wypali. Aczkolwiek jak Cię przyjmą to powodzenia. Ja osobiście nie widzę Cię na stanowisku redaktora.

Redaktor nie jest jakimś stanowiskiem bardzo ważnym, a szanse temu Panu można dać bo ma talent i wysoki poziom słownictwa. ja jestem na Tak i powodzenia. nie da się, walcz. :P tylko żebyś mi admina na awp nie zaniedbywal bo Cię zabije :>

Star Czajld, Piffu i kaja0387 lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@HaXiuu to nie miejsce na zaczepki. Wypowiadamy się na temat Kandydata, a nie pozostałych osób. Zachowaj poziom wypowiedzi i unikaj takich uszczypliwości, które niczego konstruktywnego, ani tym bardziej pozytywnego nie wnoszą.  

@sVmael wiedz*, to tak na przyszłość tylko mówię. Wiec jest zgromadzeniem ludzi :)

Co do samego kandydata, cieszy mnie zapał i chęć do wykonywania tej czynności. Martwi mnie jedynie ograniczanie się do samego CS:GO. Rozumiem, że własnie ten tytuł jest Twoim ulubionym i serwery CS:GO dominują na naszej sieci ilością, co bardzo mnie cieszy, ale nie zapominajmy, że nie tylko na tym opiera się nasza sieć :)
Widziałbym tu też może comiesięczny felieton o życiu forum. Zainicjowanie jakiegoś kącika komediowego/dyskusyjnego. Troszkę więcej zainteresowania nieco starszym tytułem gry. Choć to może jedynie moje osobiste odczucie i sentyment do tej wersji gry.
Sam chętnie podjąłbym się tego, ale obawiam się, że nie wyrabiałbym się z cotygodniowym terminem artykułów. Dlatego cieszy mnie bardzo młody kandydat z chęciami :)

Pozdrawiam,
obliv

ChEmIcZnY_ALi lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.