Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie takiej osobie się nudzi, jak to się mówi " kozak w necie, piz*a w świecie ", na żywo kolega pewnie nie byłby taki mądry jaki jest mądry przy monitorze, bo widocznie sprawia mu to przyjemność. Takich ludzi się nie toleruje, trzeba od razu dać porządny wpierdziel żeby się opamiętał. Psuje nam TS'a, gdzie wszyscy się dobrze poznaliśmy, zbudowaliśmy wspaniałą ekipę - nie pozwolimy, żeby jakiś Tysiek nam to zepsuł, dlatego kolego wiedz, że jeśli Cię znajdą odpowiednie osoby to zostaniesz "SUROWO" ukarany, a w jaki sposób powinieneś się domyśleć.

Brawo ALi, na takich debili jak on trzeba używać wulgaryzmów bo inaczej się tego opisać nie da. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję, że zostaną poinformowane odpowiednie organy ścigania. Nie jestem zwolennikiem samosądu jeżeli o to chodzi. Choć nie oszukujmy się chęteni też bym sprzedał łokcia koledze i by z tego cało nie wyszedł, ale lepiej zrobić to w bardziej wyrafinowany i bolesny sposób, który nie rani fizycznie.

Mam nadzieję, że dorwiecie śmiecia, bo przez niego nie mogę spokojnie na tsa wbić co mnie szczerze (tutaj wstaw dowolną wiązankę przekleństw.).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OJOJOJ teraz to gościu masz prze je ba ne, Wesołych Świąt Ci życzę, bo później już nie będziesz miał tak wesoło. Oby sprawa się szybko rozwiązała, bo po 1 tęsknie za naszym ts a po 2 jestem bardzo ciekawa co to za paściak, a jak dojdzie do tego, że będzie nowy ts przez jakiegos pizdusia i strace wszystkie moje wywalczone prawie siłą ikonki to nie ręczę za siebie! Gościu chyba jeszcze nie doświadczyłeś gniewu Alicji. Lepiej leć do sklepu po "maść na ból dupy" przyda się :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem co takiemu typowi sprawia radość/przyjemność z psucia TS'a komuś.Moim zdaniem jest to po prostu żałosne , że taka osoba nie znając nikogo z nas wchodzi sobie na ts'a i zaczyna go niszczyć.Bardzo dobrze @ChEmIcZnY_ALi z takimi ludźmi trzeba krótko i nie raz nie obejdzie się bez przekleństw ;) .Sam z chęcią przetrzepał bym skórę takiej osobie :evil::angry: .

Mam taką samą nadzieję jak @0AwsD0 że dorwiecie tego osobnika.

Pozdrawiam BL4KuŚ

Wesołuch Świąt 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uuu uuu, tak czytam to Zbyszkiem Stonogą powiało :P

Prawnie za DDOSy to ciężko kogoś udupić ( z zasłyszanej wiedzy), ale jak się da to działaj.

Te ostatnie sytuacje chyba pokazują dokładnie odpowiedź na pytanie z wywiadów dot. teamspeaka. Jest najważniejszy, bo łączy graczy i całą naszą społeczność i tak na prawdę bez niego ciężko nam funkcjonować. Liczę że ci się uda albo "grubasowi" się znudzi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uuu uuu, tak czytam to Zbyszkiem Stonogą powiało :P

Prawnie za DDOSy to ciężko kogoś udupić ( z zasłyszanej wiedzy), ale jak się da to działaj.

Te ostatnie sytuacje chyba pokazują dokładnie odpowiedź na pytanie z wywiadów dot. teamspeaka. Jest najważniejszy, bo łączy graczy i całą naszą społeczność i tak na prawdę bez niego ciężko nam funkcjonować. Liczę że ci się uda albo "grubasowi" się znudzi ;)

Maciess, oczywiście, że można taką osobę udupić :) Jest na to kodeks karny stanowiący, że:

§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Dlatego jak go dorwią, dostanie porządna nauczkę;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

siemano

nie wiem jak można być takim cholernym skurwysynem ,(sory za slownictwo) który niszczy nas (4af.pl) i naszą wspólnote przy której tak nie którzy pracowali ,że głowa mała... Jesli bym go spotkał wlosy z chu** powyrywam (jesli to nie dzieciak) poprostu niszczy cos tak pieknego jak nasz ts3 to powinien dozywocie dostać albo energo wstrząsy powinni zastosować wobec "CHama ze wsi" dołączyłem do tej sieci 18 dni temu a już zdązylem sie w niej zakochać bezgranicznie bo poprostu jest świetne jeśli go złapiecie zostawcie mi go na koniec :) Chemiczny ali naprawde Ci dziękuje ,że wkładasz w to tyle pracy ,że wielu z nas wszystkich by sie przy niej zaszło :) W imieniu wszystkich 4af`owiczow dziękujemy !!!! Korzystając z chwili kross fajnie przynajmniej przez chwilkę sie zajść ze smiechu xd

Wesołych Świąt / Radości /uśmiechu/miłości/ i na koniec lanego sylwestra bo to sie przyda :)

Edytowane przez Murarz-Tynkarz-Akrobata

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 22.12.2016 o 16:42, ChEmIcZnY_ALi napisał:

Jeśli nic się nie zmieni do końca roku to będziemy zmuszeni zrobić teamspeaka od nowa - wszyscy użytkownicy stracą swoje rangi i swoje kanały, a rejestracje dostaną tylko osoby nam znane. Nikt tego nie chce, bo wymaga to czasu i pracy.

A co da postawienie teamspeaka od nowa? Co ma to wspólnego z ddosami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat już nieaktualny, poradziliśmy sobie.

Pozdrawiam,

ALi

ZAMYKAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.