Skocz do zawartości
Chemiczny ALi

OGŁOSZENIE Aktualności Teamspeak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znajdź punkt regulaminu, który został złamany:

pre_1476648208__123123.png

Kolejna bezsensowna prowokacja, która nic nie daje.

24 LIKE, które na siłę wyprosiłeś/liście u innych, (również przypadkowych osóB) zostały cofnięte z Twojego profilu.

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz człowieku żadnych dowodów na to, nie wiem po co tak piszesz. Daj mi bana na starcie i skończmy tą żenadę. Brońcie nadal swojej "EKIPY".

Edytowane przez Bicuś v2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety Panie Bicuś jeden z Waszych "koleszków" się sprzedał mówiąc że został poproszony o zalajkowanie tego właśnie posta, więc nie szukaj głupków.

Jak widać nie ma u Was pełnego zaufania, sami się wtapiacie w błoto

Zamiast odpowiadać na postawione przeze mnie pytanie, zmieniasz temat mówić o zbanowaniu Twojej osoby, jak będzie taka potrzeba to nie zawaham się tego zrobić, jednak bardzo nie chciałbym żeby do tego dochodziło. Nie pomagasz w tej sprawie.

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale tu nie chodzi o złamanie regulaminu, Mertens pisze że trzeba być poważnym a nie dziecinnym.

Po czym na ts3 ma avatar jakiegoś grubasa który jest tak spasły, że nie może zjeść ciastka. I to jest bardzo poważny obrazek, zero dziecinady.

Przypominam, że Mertens startuje jako Administrator na serwerze CS:GO.

Btw. Są tacy co za plecami sieją ferment.

Edytowane przez Bicuś v2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..