Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Chemiczny ALi

ROZPATRYWANY KOSZULKI 4af - model 2016/2017 !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa,

Otwieram przetarg na nowy model firmowych koszulek 4AF ! (MODEL 2016/2017)

Dla przypomnienia, poprzednie modele jakie były, udostępniam w załączniku oraz tu: >LINK<

Czekam na propozycje graficzne, jakie macie pomysły na nowe, różniące się od poprzednich wzory.

Na pewno musi być:

- nick/imię z tyłu na plecach

- nawiązanie do Counter Strike / GO

- inny kolor niż czarny!

- logo lub napis - 4af.pl / forever young - według pomysłu

etc...

Jestem otwarty na różne rozwiązania. Wszystkie chwyty dozwolone.

Wysyłajcie pomysły na pw. Osoba, która zrobi najlepszy projekt, otrzyma ode mnie taką koszulkę za darmo. (możecie wysłać kilka projektów)

Temat otwarty do momentu, aż podejmiemy decyzje o nowy modelu.

Czekam na pw, nie spieszcie się.

ALi

post-576-0-26689100-1475700567_thumb.png

post-576-0-09859900-1475700592_thumb.png

post-576-0-68392100-1475700633_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pem tak, bluza, nie bluza, koszulka, nie koszulka, majtki, skarpetki, nie wiem... cokolwiek, konieczne jest, do wyróżnienia się, aby pokazać, że jesteśmy młodzi, piękni, niepowtarzalni i najważniejsze, że jesteśmy JEDNĄ, WIELKĄ EKIPĄ !! która niejedno widziała. Mój model koszulki wygląda mniej więcej tak, z przodu można zostawić tak jak jest, dla mnie wygląda bombowo...jest logo Countera, jest nazwa sieci, wszystko co do szczęścia potrzeba, jeżeli dałoby się, to można pomyśleć o logu 4AF, tylko takim jak na pierwszym zdjęciu, ale to może średnio wyjść, ja grafikiem jestem raczej miernym, więc średnio by mi to wyszło :P Tył, z tego co widzę koszulek z miejscem zlotu, oraz datą nie ma od 2012 roku, więc tutaj można pokombinować, u góry logo, tak jak na zdjęciu drugim, niżej nick i na samym dole Warszawa 2016. Jak dla mnie to byłby najlepszy model, po co kombinować, skoro teraz jest według mnie bardzo fajnie, na koszulkach zawarte jest wszystko, co powinno być. A co do wypowiedzi Paulinki, również byłbym chętny, jeżeli byłyby w planach jakieś bluzy czy coś w tym stylu, na ten temat też można zrobić jakąś ankietę, myślę, że niejedna osoba skusiłaby się na to :D

Podsumowując :

przód, logo cs zostaje tak, jak było, oraz nazwa strony, lub zamiast niej logo 4af ze zdjęcia pierwszego

tył, logo, niżej nick, na samym dole Warszawa 2016

P.S. zapomniałem o kolorze.. jeżeli chodzi o mnie, to ja zmieniłbym kolor na jasny granatowy, tak ja na drugim załączonym zdjęciu.

Pozdrawiam .47

Edytowane przez .47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi