Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Chemiczny ALi

WAŻNE OGŁOSZENIE Rekrutacja na Opiekuna/Moderatora TS kanału Ekipa 4AF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zgodnie z zapowiedzią i zapotrzebowaniem jakie na dzień dzisiejszy jest na naszym teamspeaku otwieram REKRUTACJE na opiekuna/moderatora teamspeak'a najważniejszego kanału serwera, jakim jest + + + Ekipa + + +

Osoba taka będzie:

- miała za zadanie pilnować porządku na kanale,

- miała możliwość kickowania/banowania osób łamiących regulamin teamspeaka,

- miała możliwość przenoszenia użytkowników na inne kanały,

- miała możliwość zmiany nazwy i opisów kanałów związanych z MIXami cs 1.6,

- miała specjalną grupę i uprawnienia,

Wymagania:

- podstawowym wymaganiem jest ranga Przyjaciel 4AF,

- kultura osobista,

- pomoc przy organizacji mixów 4AF,

- możliwości czasowe i częsta obecność na TS,

Jest to dość poważna funkcja dla poważnej osoby. Nie chcę wybierać nikogo sam bo na dzień dzisiejszy nie wiem kto najbardziej by się nadawał na tą funkcję. Osoba ta musi mnie przekonać i pokazać, że się nadaje do takiej funkcji.

Rekrutacja ma charakter wewnętrzny. Proszę nie pisać podań ani wiadomości poniżej. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na pw. Nie piszę wzoru, nie podaje co macie mi napisać. Inwencja twórcza,siła perswazji i własne zdanie.

Interesuje mnie kilka zdań na temat: pomysł na utrzymanie porządku na kanale oraz dlaczego właśnie Ty nadajesz się do tej roboty.

Możecie również pisać propozycje, kto według Was nadaje się do tej funkcji - każda propozycja będzie brana pod uwagę

Rekrutacja trwa do końca czwartku tj. 17.03.2016

Powodzenia :)

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja zakończona - Opiekunem kanału na teamspeaku głosem większości zostaje @TONNY.

Pozdrawiam,

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..