Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na telefonie wiec nie mam jak dodac linku podam tytuly:

- DYM KNF Koncertowo

- Rappabax

- KJN Tylko Zwyciestwo

- Zebro Dla mnie to wazne

To sa najlepsze klasyki jakie slyszalem :)

Edytowane przez nygas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam tematy związane z muzyką :) ogólnie, to jestem zakochany w trance, progressive i we wszystkim, co jest związane z muzyką elektroniczną :) Jednakże, nie gardzę też innymi gatunkami, typu rap, rock, blues, a nawet czasami muzyka filmowa :) Co do muzyki, trance, bo takiej ogólnie teraz słucham, to uwielbiam ATB, nie wiem, co ten koleś bierze, ale jego utwory miażdżą :)

oto kilka propozycji :) miłego odsłuchu

Pozdrawiam .47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hoho, Panie .47, widzę podobne gusta mamy. Też swego czasu ostro interesowałem się muzyką elektroniczną, głównie muzyką trance i jej pochodnymi. Co więcej nawet sam tworzyłem i mixowałem. Dobrze wspominam pana Tannenbergera, ale nie tylko on figurował na moich tracklistach. Generalnie sam Tiesto z płytami jak In my memory, Just be, EOL, kompilacjami Nyana, In search of sunrise ( na 6 części niestety dobra muzyka się skończyła, a sam Durand zabił tę serię ), cała seria Magik, zabrały mnie na wiele, wiele godzin w niesamowitą przygodę z tą muzyką. Szkoda że Tiesto porzucił Black hole, jednak za jego czasów więcej się tam działo, a on sam nie tworzył popowej muzyki. Mimo wszystko, poza Atb i Tiesto, lista godnym uwagi producentów/dj'ów jest spora.

Żeby nie było, w końcu to temat o tym co u nas słychać, też dodaję coś od siebie. Po tylu latach to dalej dobrze brzmi i przypomina stare dobre dzieje :)

blast from the past

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..