Skocz do zawartości
xbiluu

Podanie na WL - xBiLUU

Rekomendowane odpowiedzi

Imię - Bartosz
Wiek - 18 lat (2000)
Coś o sobie - Witam wszystkich, mam na imię Bartek. W styczniu skończyłem 18 lat. Interesuje się piłką nożną i administracją sieci komputerowych. Jestem na kierunku teleinformatyki. W wolnych chwilach rozwijam swoje hobby i inne zainteresowania. Lubię imprezować co nie zmienia faktu, że na grę i inne atrakcje poświęcam dość dużo czasu. Od jakiegoś czasu poszukuje świeżego, dobrego serwera RP na którym mogę zabić nudny czas między obowiązkami i trochę się zrelaksować.
Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? - Dla mnie RolePlay jest jak wirtualna rzeczywistość, w której mogę odwzorować każdą postać, która przypadnie mi do gustu.
Doświadczenie w RP - Moje doświadczenie z serwerami RP odgrywało główną rolę na serwerach postawionych na silnikach gry GTA San Andreas. Przeszedłem przez parę serwerów wcielając się w dużo postaci (głównie stworzonych przez moją wyobraźnię na podstawię postaci filmowych).
Link do profilu steam! - https://steamcommunity.com/id/bilv/

Nazwa na Discord- BILU #2126

IC
Imię i Nazwisko - Pancilon Pantalon
Wiek - 27 lat
Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci - Pancilon Pantalon to zbieg więzienny stanu Kolorado Stanów Zjednoczonych. Jest on synem afrykańskiego wodza plemienia Dogoni. Matka była prostytutką z Pragi, która dzięki znajomościom legalnie zamieszkała w Stanach. Pancilon został skazany na 8 lat pozbawienia wolności, za kradzież kolekcji kart baseball'owych która zawierała jedną sztukę wartą 100,000$. Pancilon nie zdążył się zadomowić w więzieniu, ponieważ dzięki zwinności, inteligencji i nieuwadze strażników jego pobyt trwał zaledwie miesiąc. Po ucieczce szuka miejsca gdzie szybko go nie znajdą i zmierza w kierunku wyspy.
Opisz swój plan na wyspie - Z początku nie chcę za bardzo rzucać się w oczy nikomu i nie robić problemów. Będę bacznym obserwatorem biznesu i życia na wyspie. Znalazłbym jakąś dorywczą pracę gdzie zarobiłbym na interes, który chciałbym otworzyć. Plany konkretne co do biznesu wyjdą bardzo spontanicznie ale wiem, że będzie to coś dużego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi