Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

OOC 
Imię - Jakub
Wiek - 16
Coś o sobie - Mam na imię Jakub. Mam 16 lat. Jestem osobą z poczuciem humoru chcąca pograc na fajnym serwerze :D
Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? - RolePlay czyli gra autorska
Doświadczenie w RP - Żadne
Link do profilu steam! -https://steamcommunity.com/id/landakooo/

Nazwa na DiscordLandak#5149

IC
Imię i Nazwisko - Bryan Cancel
Wiek - 23
Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci - Bryan przyszedł na świat 06.09.1995r w Sosnowcu. Pochodzil z bardzo prestiżowej rodziny Kowalskich. Jego ojciec (Sebix) był szanowana osoba na dzielni. Dlatego był uczony od malego by nie być „pipa”. Już od malego był postrachem miasta. Jego mama (Karyna) musiala zadbac o jego prestiżowy outfit (ubior) wiec kupiła jemu prestiżowy czarny dres marki adidas. Od tego czasu nigdy nie nosil niczego innego tylko dresy. Od małego interesował się bronią palną. Jego dziadek (Janusz) dawał postrzelac mu z wiatrówki. Widzial ze chłopak ma talent, wiec zapisal go do klubu strzeleckiego. Bryan mimo tego kim jest i z jakiej szlachetnej nie dostawal wszystkiego na tacy. Był uczony ze żeby cos mieć trzeba ukraść lub zarobic na tą rzecz. Miał bardzo zwinne ręce. Nigdy nie zostal on złapany za kradzieże lub bojki. Od małego uczyl się bardzo dobrze. Po ukończeniu wszystkich szkół postanowił porzucic swoja mroczna przeszłość i wstąpić do policji. Po przekazaniu tej wiadomosci rodzinie ojciec nie uszanował tego i wywalil go z domu. Od matki oraz dziadków dostal po pare tysięcy aby moc wyjechac do LS aby rozwijac tam swoje marzenia. Po przyjeżdzie do LS zmienil nazwisko z Kowalski na Cancel.
Opisz swój plan na wyspie - Moim planem jest chęć dojścia do LSPD. Jeżeli jednak nie uda mi się tego osiągnąć chciał bym zostać mechanikem, handlarzem samochodów oraz brać udziały w wyścigach.

Edytowane przez Landak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi