Skocz do zawartości
Vajher :: SS_________

Podanie na Whiteliste - Vajher

Rekomendowane odpowiedzi

OOc

Imię - Paweł 
Wiek - 26
Coś o sobie - Siemanko mnie pamiętacie z starych serverów cs 1.6 - Vajher. Jestem Paweł "Vajher" mam 26 lat. Zajmuje się streamowaniem oraz grywam w piłkę nożną. Jak mam chwilę wolną to wsiadam z rodzinką do auta i podróżujemy w różne strony świata :)

Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? - Rp jest to wirtualne przedstawienie przez siebie rzeczywistości, gdzie jesteśmy własną wymyśloną postacią odgrywającą daną role przez siebie narzuconą.

Doświadczenie w RP - W gta jest to niewielkie, grywałem na serverach bez WL, ogólnie jestem świeży w gry RP lecz co nie zmienia faktu, że nie chce spróbować swoich sił :)

Link do profilu steam! - https://steamcommunity.com/profiles/76561197989311258/

Ic

Imię i nazwisko - Vajher McFly
Wiek - 19

Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci - W nie odległej przyszłości Vajher kierował swą drogę na wstąpienie do Armii. Niestety losy potoczyły się nie co inaczej, gdy jego młodszy brat Danny wpadł po uszy w ręce Gangu narkotykowego. Vajher broniąc swego brata jak i rodziny postanowił wyjechać z Kolimbi i zacząć wszystko od nowa w Los Santos. Teraz chcę zacząć wszystko odnowa, dać bratu powód do naśladowania i zrozumienia że świat przestępczy to nie jest to co powinien wiązać swe życie. 
Czego oczekujesz od Serwera?: Oczekuję braku cziterów, natomiast od graczy oczekuje dobrego wcielania się w postaci i odgrywania RP.

Opisz swój plan na wyspie - Moim planem jest założenie biznesu w branży dealer samochodowy lub podjąć się pracy jako mechanik samochodowy.

Edytowane przez Vajher :: SS_________

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi