Skocz do zawartości
CyCu

WH / CyCu

Rekomendowane odpowiedzi

• OOC 
    Imię - Marcin
    Wiek - 27
    Coś o sobie - Witam, mam na imię Marcin jestem w wieku 27 lat, interesuje się nowościami związanymi z elektroniką.
    Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? - Jest to wczucie się w rolę osoby która chciałbym być.
    Doświadczenie w RP - 1 rok czasu w GTA SA.
    Link do profilu steam! - https://steamcommunity.com/profiles/76561197987295591/

Nazwa na Discord- CyCu #6606

IC
Imię i Nazwisko - Wiktor Morozow
Wiek - 21 lat

Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci - Nazywam się Wiktor Morozow, od małego byłem pupilem mamy co w późniejszym wieku niestety odzwierciedliło się w złą stronę dlatego że nie potrafiłem obronić się. Kiedy pewnego dnia wróciłem do domu i miałem złamany nos, podbite oczy oraz wykręcony palec ojciec stwierdził że nie jestem mężczyzną i wziął się za mnie. W wieku 16 lat pokazywał mi jak się walczy, kradnie samochody, handluje różnymi "artykułami", dogaduje się z ludźmi, "pokazuje" swoje rację. Pewnego dnia jak skończyłem 18 lat stwierdziłem że muszę zorganizować dla Siebie prezent urodzinowy, wyszedłem zobaczyłem piękny samochód i go po prostu "pożyczyłem". Moje zadowolenie nie trwało zbyt długo kiedy zorientowałem się że jest to samochód "biznesmenów" i na pewno mi tego nie podarują. Musiałem uciekać z swojego kraju i trafiłem tutaj właśnie na waszą wyspę. 

Opisz swój plan na wyspie - Najpierw ogarnąć dobry kwadrat, kasę, samochód i poznać ciekawych ludzi.

Edytowane przez CyCu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi