Skocz do zawartości
r0gatty

Podanie o WhiteList

Rekomendowane odpowiedzi

Imię -Sebastian
Wiek -16
Coś o sobie - Nazywam się Sebastian ,Urodziłem się w Rudzie Śląskiej, ale w tym momencie mieszkam w Płocku.. Właśnie idę do nowej szkoły na kierunek TI+Esport. Tak jestem małym nerdem. Interesuje się esportem, informatyką, motoryzacją oraz Karate. Jak każdy spotykam się ze znajomymi oraz gram w gry, a od września mam zamiar iść na siłownie.

Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? - RolePlay czyli jak nazwa mówi-Odgrywanie roli jakiejś postaci.

Doświadczenie w RP - Kiedyś grałem na MTA - wtedy sumaczek oraz RP w GTA V na serwerze beta Januszolandia, beta serwerze crownRP.

Link do profilu steam! - https://steamcommunity.com/id/r0gatty/

Discord- r0gatty

IC
Imię i Nazwisko - Maikel Ulani
Wiek - 21
Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci - Maikel to nieśmiały i samotny chłopak z Meksyku. W dzieciństwie marzył o karierze koszykarskiej lecz niestety jego poważna kontuzja z odcinkiem lędźwiowym uniemożliwiła kontynuowanie swojej kariery. Chłopak był raczej średnim uczniem ale maturę zdał na całkiem zadowalającym poziomie, studiował informatykę. W Meksyku jest to mało opłacalny zawód dlatego też musiał zrezygnować z tego i podjąć się czegoś nowego. W tedy z pomocą przychodzą jego kuzyni Giorgio Ulani oraz Matthew Ulani, w trójkę wpadli na świetny pomysł rozszerzenia rodzinnej firmy ochroniarskiej "Armani" na wyspę Los Santos. Maikel nie był do tego przekonany zwłaszcza że sam do walki czy do biegania zdatny nie był przez jego problemy z plecami. Dlatego też bracia wpadli na pomysł że będzie zajmował się informatyką. Był to trafny pomysł. 
Opisz swój plan na wyspie - Przeniesienie firmy Ochroniarskiej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi