Skocz do zawartości
TarQen

Podanie tarqen

Rekomendowane odpowiedzi

Imię -Paweł
Wiek -18
Coś o sobie - Nazywam się Paweł , urodziłem i wychowałem się w Pile woj. Wielkopolskie. Bardzo lubię i potrafię dobrze tańczyć(opinia wielu osób),  spotkania ze znajomymi w sieci jak i w realu
Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? - Roleplay jest to odegranie przez siebie roli. Wcielamy się w wymyśloną postać i staramy się żyć jak w realnym świecie.
Doświadczenie w RP - Kiedyś grałem na MTA - pylife oraz forlive w gta v gralem na januszolandii oraz crown
Link do profilu steam! - https://steamcommunity.com/profiles/76561198448379035/

IC
Imię i Nazwisko - Giorgio Ulani

Wiek - 21
Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci - Giorgio jest to chłopak urodzony w bogatej rodzinie która wyrzuciła go z domu za to że oszukał ich na pieniądze dlatego też chcę zacząć od nowa historię swojego życia na nowej, Giorgio pochodzi z Meksyku z miejscowości Meksyk. Dlatego też Giorgio żył na bardzo dobrym poziomie i nie może sobie poradzić z życiem na nowej wyspie. Wtedy z pomocą przychodzą dwaj kuzyni z Meksyku z którymi próbujemy założyć własną firmę
Opisz swój plan na wyspie - Poznanie nowych ludzi, żyć zgodnie z prawem,legalnie pracować bez problemów,przeniesienie firmy na nową wyspę .

Edytowane przez TarQen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi