Skocz do zawartości
Janush2k

Whitelista - janush

Rekomendowane odpowiedzi

OOC 
Imię -Jan
Wiek - 17
Coś o sobie - ludzie mówią mi ze jestem zabawny i potrafie to przenieść na RP
Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? - Jak najlepiej odgrywanie rzeczywistej roli w świecie cyfrowym.
Doświadczenie w RP - grałem na serwerze RP a;e bez wl            
steam= https://steamcommunity.com/profiles/76561198844718920/

Nazwa na Discord- janush

IC

Imie Janush Philips. Moja historia jest taka ze zostawi mnie w oknie życie w wieku 3lat adoptowała mnie Angelika i Seba w wieku 13 lat chcieli mnie wysłać do seminarium abym został Księdzem, w pierwszej klasie gimnazjum zacząłem palić papierosy oraz pic alkohol. W drugiej zacząłem palić zioło brać wszelkie narkotyki dostępne w moim mieście. W wieku 18 lat Angelika i Seba chcieli się mnie pozbyć to ja kupiłem klamkę i ja ich się pozbyłem zwłoki wywiozłem w góry gdzie zjadła ich pantera.  Za ten czyn spędziłem 3 lata w więzieniu. Po wyjściu zajmowałem się zabójstwem na zlecenie i następne 5 lat spędziłem w wiezieniu o zaostrzonym rygorze. Aktualnie mam 26 lat nie mogłem znaleźć pracy w swoim kraju wiec postanowiłem wylecieć do Stanów i tam poszukać pracy i spróbować się ustatkować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi