Skocz do zawartości
Metin11PL

Whitelista - Metin11PL

Rekomendowane odpowiedzi

OOC
Imię - Mateusz
Wiek - 17
Coś o sobie - Nazywam się Mateusz , gram w GTA V od około 3 lat , moje zainteresowania to piłka nożna oraz gry komputerowe . Najbardziej lubię GTA V
Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay : Jest to możliwość gry swoja postacią poprzez odgrywanie jakiejś roli
Doświadczenie w RP - Nie miałem okazji jeszcze przetestować samego RP , ale oglądam dużo Youtuberów w to grających i staram się trochę nauczyć
Link do profilu Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198309025121
Nazwa na Discord - Metin11PL

IC

Imię i Nazwisko - Gerald White

Wiek - 23

Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci - Nazywam się Gerald White , pracowałem jako ochroniarz w Maze Bank . Pewnej nocy gdy pełniłem swoja służbę trzech zamaskowanych bandytów napadło na bank.Wzięli mnie jako zakładnika i rozpoczęli rabunek . Po kilku minutach gdy już kończyli na miejscu zjawiła się policja , a przestępcy zamiast uciekać z pieniędzmi to podrzucili je mi i uciekli.Uznano mnie za sprawce napadu i odsiedziałem 2 lata w więzieniu oraz musiałem zapłacić 50 tysięcy odszkodowania . Po wyjściu z więzienia postanowiłem rozpocząć swoje życie od nowa  . Jednak to mi się nie udało . Zostałem zdradzony przez swoją żonę co doprowadziło mnie do załamania się . Miałem już tego dość i nie wiedziałem co ze sobą zrobić . Starałem się szukać nowej pracy lecz to się nie udawało . Nie miałem tu już żadnych znajomych ani rodziny . Postanowiłem wyjechać do Los Santos z nadzieją na lepsze jutro

Opisz swój plan na wyspie - Chcę dać sobie drugą szanse oraz zapoznać nowych znajomych . Podejmę się każdej pracy aby zarobić i mieć nadzieję że wszystko dobrze się potoczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi