Skocz do zawartości
Kacbar

Podanie na WL / Kacbar

Rekomendowane odpowiedzi

OOC 
Imię -Kacper
Wiek -18
Coś o sobie -Jestem aktywnym graczem,miłym i łatwo nawiązuje kontakty.Jestem ogarnięty i aktywny.Sporo czasu spędzam na graniu.
Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? -RolePlay,odgrywanie roli w grze tak jak w prawdziwym życiu,wcielenie się w postać którą samemu się tworzy.
Doświadczenie w RP -Grałem na paru serwerach bez wl,i na jednym z WL ,myślę że doświadczenie mogę określić jako zaawansowane.
Link do profilu steam! -https://steamcommunity.com/id/kacbar/

Nazwa na Discord-Kacbar

IC
Imię i Nazwisko -Walter Black
Wiek -21
Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci -Urodziłem się w Londynie,tam też ukończyłem szkołę i dostałem pierwszą pracę.Wszystko było idealne ,miałem dobrą pensję ,rodzina była cała i zdrowa... miałem kochającą mnie dziewczynę.Życie jak w bajce,lecz pewnego dnia Caroline,bo tak na imię miała moja dziewczyna miała wypadek.Był to wypadek samochodowy.Niestety los tak chciał że zginęła w wyniku obrażeń spowodowanych podczas wypadku,a najgorsze było to że sprawcą wypadku był mój ojciec.Był pijany.Znienawidziłem go...nie dałem rady już mieszkać razem z nim pod jednym dachem.Ilekroć chodziłem po mieście myślałem o Caroline.Pewnej nocy nie mówiąc nic rodzinie spakowałem się,o północy wyszedłem z mieszkania , zamówiłem taksówkę i pojechałem na lotnisko.Padło na Los Santos,to właśnie tam chciałem rozpocząć swoje życie od nowa,bez znajomych,rodziny,bez nikogo...sam jak palec.
Opisz swój plan na wyspie -Mam zamiar na początku grać jak normalny mieszkaniec Los Santos,nawiązywać kontakty ,a potem ułożyć swoją postać pod kątem właśnie znajomych i w tym kierunku rozwijać swoją postać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi