Skocz do zawartości
fryteczki

Podanie na WL

Rekomendowane odpowiedzi

OOC 
Imię -Karol
Wiek -14
Coś o sobie -Gram w gry, wychodzę na dwór, bawię sie pistoletami na kulki za 1000zł, jeżdzę rowerem, deskorolką, średnio się uczę i lubię czarny humor :p
Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? -Odgrywanie fikcyjnych ról w grze
Doświadczenie w RP -po kolei, Pylife (1.5r), devgaming (3mies), W gta5 V-life(3 mies) oraz byłem na 2 larpach
Link do profilu steam! -https://steamcommunity.com/id/XDFSL

Nazwa na Discord-fryteczki#1604

IC
Imię i Nazwisko -Henry Blunt
Wiek -24
Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci -Cześć tu Henry, mam 24 lata i jestem mechanikiem, a raczej nim byłem, z mojego zawodu wyciągnęli mnie znajomi. Cóż... ci gorsi znajomi. Wszystko zaczęło się, kiedy miałem 22 lata w moim rodzinnym mieście San Francisco, byłem tam mechanikiem w warsztacie taty, poznałem tam jednego z ziomków, starego handlarza konopią, mówił, że to łatwy hajs, więc poszedłem jego śladami. Najpierw przewozy dla niego, później sam zacząłem handlować. W końcu musiało się to stać, złapali mnie. 24 miesiące za kratkami. I po co mi to było? Kiedy wyszedłem z więzienia zapomniałem o wszystkich moich życiowych błędach. Obrałem nowy cel, Los Santos.
Opisz swój plan na wyspie -zarabianie szmalu i wgl ninja11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi