Skocz do zawartości
Misterdaro1

Podanie Misterdaro1

Rekomendowane odpowiedzi

OOC 
Imię -Darek
Wiek -20
Coś o sobie -Jestem mechanikiem samochodowym,lubię grać w piłkę nożną
Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? -Wcielenie się w postać i odgrywania prawdziwego życia
Doświadczenie w RP -Sporo godzin na RP, oglądam sporo doświadczonych ludzi od których dużo się uczę

Link do profilu steam! -https://steamcommunity.com/profiles/76561198091905386/

Nazwa na Discord-#3112 Daro

IC
Imię i Nazwisko -Derek Cytryna
Wiek -23
Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci -Derek Cytryna Syryjski czarnoskóry mężczyzna z Polskimi korzeniami. Gdy miałem 23 lat zmarł mi ojciec, wraz z matką nie mieliśmy żadnych środków na utrzymanie się. Nie mówiąc nic matce oraz ukrywając wszystko w sekrecie, zacząłem kraść. Na początku były to tylko uliczne stragany i małe próby podejmowania kieszonkowych kradzieży. Z czasem żądza zabierania ludziom wartościowych przedmiotów i pieniędzy powiększała się, zacząłem nawet mordować niewinnych ludzi. Zaczęto mówić o mnie "złodziej, morderca ". Nie mogłem tak dłużej żyć, zostawiając cały mój dobytek matce postanowiłem opuścić mój rodzimy teren szukając miejsca gdzie bym mógł rozpocząć nowe życie. Oto znalazłem nareszcie to piękne miasto "Los Santos". Miasto pełne tajemnic i różnych nieznajomych osób, miasto w którym mogłem zacząć me życie od początku! Tak powstaje nowa historia Dereka  Cytryny!
Opisz swój plan na wyspie -Moim planem będzie stworzenie wraz z moją ekipą gangu, który będzie napadał na banki/sklepy/dealował narkotykami.Ale też będę prowadził życie prywatne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi