Skocz do zawartości
mateuszek33

przyjęty: Whitelista - mateuszwr33

Rekomendowane odpowiedzi

OOC

Imię - Mateusz.

Wiek - 18 lat.

Coś o sobie - Lubie pociągi, gry komputerowe i meme.

Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? - RolePlay jest to tryb gry w której musisz wcielić się w swoją postać i rozgrywać nią tzw. Prawdziwe Życie.

Doświadczenie w RP - Grałem na paru serwerach bez WL, ale to tylko trochę, więc doświadczenie mam niewielkie, ale postaram się jeszcze poduczyć.

Link do profilu steam! - https://steamcommunity.com/id/damianproszecie/

Nazwa na Discord- mateuszwr33#2286

IC

Imię i Nazwisko - George Amper.

Wiek - 45 lat.
Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci - George Amper urodzony 11.04.1973 roku w Teksasie, przyjechałem tu za robotą, ponieważ byłem najlepszym dostawcą pizzy w moim rodzinnym mieście. Wyglądem trochę przypominam typowego szefa Mirka z budowy. Mam bujne wąsy i łysą glace, 176 cm wzrostu i 140 kg czystej masy. Od dziecka chciałem być dostawcą pizzy, ponieważ stanowiła ona główny pokarm mojej rodziny. Rodzice wyrzucili mnie z domu, ponieważ twierdzili, że pizza jest tylko do jedzenia i nikt z ich rodziny nie zostanie dostawcą. Dla mojego ojca była to hańba mieć syna dostawcę pizzy. Nie jestem zbyt inteligentny to za sprawą tego, iż nie zdałem 2 razy w 5 klasie podstawowej po czym rzuciłem szkołę, ale za to potrafię szybko rozwiązywać konflikty słowne, jak i te bardziej drastyczne. Mam dar przekonywania każdego, z wyjątkiem niebezpiecznych ludzi z pistoletami celującymi mi w głowę. Niestety pewnego dnia miałem wypadek, który spowodował to, że czasami mdleję, ale tylko na chwilę po czym wstaję i robię dalej to co miałem robić, potrafię już z tym żyć. Ludzie przez to często się śmieją, bo myślą, że jestem jakimś wariatem, ale to tylko choroba powypadkowa.

Opisz swój plan na wyspie - Chciałbym zostać najlepszym i najszybszym dostawcą pizzy na wyspie. Jest to poniekąd moje marzenie, które chciałbym zrealizować właśnie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..