Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

OOC 
Imię - Wiktor

Wiek - 14,5

Coś o sobie - Jestem Wiktor, mieszkam w Toruniu i od zawsze lubiłem przybierać role tak jak napisane jest w podpunkcie "Doświadczenie w RP". Na każdym serwerze byłem lubiany i rozpoznawalny, umiem bardzo dobrze angielski i gramatykę polską, nie popełniam też błędów typu FailRp lub RDM.

Co rozumiesz poprzez stwierdzenie RolePlay? - Dobrą zabawę i spełnianie marzeń poprzez przybieranie różnych ról

Doświadczenie w RP - (Opisz swoje doświadczenie na scenie Role Play): Już od młodych lat jarałem się przybieraniem ról, aż w końcu zobaczyłem kiedyś w serwisie YouTube rozgrywkę jak ktoś pracował jako policjant w gmodzie, bardzo mi się to spodobało, więc zacząłem sam grać w gmoda w rózne RP. Potem były różne discordy RP i nawet minecraft! Lecz ostatnio chciałem odświeżyć swój roleplaying i zobaczyłem na youtubie mod fivem, pomyślałem wtedy że muszę w to zagrać i tak się tu znalazłem :).

Link do profilu steam!https://steamcommunity.com/id/KjEbAbNaOsTrO/

Nazwa na Discord- TnTmaster#2538

IC
Imię i nazwisko - Victor Vanes

Wiek - 24

Historia (min. 50 słów) zawierająca co najmniej 3 cechy charakteru postaci - Victor urodził się w bogatej rodzinie i od małego ukazywał umiejętności pisania i stawiania argumentów, jego rodzice pracowali jako aktorzy, nie obchodził ich Victor i sam musiał się sobą zajmować. Nie lubił chodzić do szkoły, ponieważ nudził się tam bo miał same piątki i szóstki. Gdy Victor skończył liceum dostał się na studia dot. prawa. Po ukończeniu studiów wyjechał do Los Santos, gdzie chciał znaleźć pracę. Victor ubierał się jak typowy hipster, rurki jakaś koszulka do kolan i szalik ( no i oczywiście kawa ze starbucksa ),

Opisz swój plan na wyspie - (napiszę w 3 os.) Victor zawsze chciał być rozpoznawalny w mieście Los Santos jako człowiek miły i pracowity lubił poznawać ludzi i jako pierwszą pracę wymarzył sobię bycie taksówkarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi