Skocz do zawartości
Darwin

Serwer GTA V RP FiveM Sprostowanie,informacje.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym powiedzieć co się stało z współpracą RP-ZONE ,a 4AF.PL.
Dwa -trzy dni wcześniej zgłosił się do mnie Nicety ,po to aby nam pomóc.Nie mieliśmy co zrobić ,ponieważ nasz serwer w tedy upadał.
Nicety przez jeden dzień był miły dla wszystkich,później zaczął się rządzić nie miał do nas szacunku ,ponieważ jesteśmy młodsi od niego.
Zaczął przyjmować ludzi do administracji bez zgody mojej i drugiego właściciela.Kazał mi robić wszystkie skrypty ,chociaż powiedział,
że on sam będzie też mi pomagać.Przez ten czas ogarnełem cały serwer bez jego pomocy.Tam po kłotniach itp. postanowiliśmy (cała administracja i połowa
serwera) ,że nam nie jest taka osoba potrzebna.Nicety wyzywał nas ,buntował wszystkich jego kolegów po czym zaczęli odwalać na serwerze.Dzisiaj (28.06.2018)
zaczęli nas ddos`ować.Próbowali nas przekonać ,że serwer upadnie.Wczoraj rano (8-9) próbowałem odpalić serwer ,nie udało nam się.Napisałem do supportu
zappa ,oni odpisali ,że wszystko jest ok ,że jest gotowy serwer.Wchodzę do bazy danych ,a tam nic nie ma.Dobra stwierdziłem ,że dodam starą ,ale zrobiona dwa dni temu.
Więc połowa osób odeszła.Wchodzę do plików serwera ,a tam nic...I musiałem wgrywać pliki ,które wgrywałem dwie godziny.
Film Na YouTube ,gdzie rozwalają serwer: https://www.youtube.com/watch?v=H6WjVB86oUM&t=2382s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nicety wam nie rozwalał i nie usuwał nic z serwera bo był ze mną cały czas gdzie stawiamy serwer rp od zera, również był z nami wasz ulubiony kolega bolesław który właśnie on za wszystkim stoi, więc proszę mi tu nie oczerniać osób jeśli nie wiecie co jest 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie kazał zrobić :) właśnie tak to jest jak obwiniacie bez podstaw :) bolesław sam podjąl decyzje i wpadł na ten pomysł :) to właśnie ty nic nie wiesz, i wierzysz we wszystko co ci bolesław czy kto tam powie, wiele osób zaraz mogę sprowadzić z discorda co potwierdzą że bolesław zrobił to z własnej inicjatywy :)

Edytowane przez CzlowiekPapier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem na RP-Zone przez 1 dzień gdy był na nim Nicety. Wyglądało to tak. Nicety walczył ze skryptami aby działały na serwerze, w tym samym czasie JP, Filip, i reszta Administratorów bawiła się na serwerze robiąc FailRP oraz używając komend tp/revive. Nicety jako JEDYNY coś próbował tam robić. Niestety jak dla mnie, jesteście zbyt młodzi aby być Administratorami, nie rozumiecie powagi tej roli i jest to dla was tylko i wyłącznie ZABAWA.

Decyzja należy do was czy wolicie słuchać dorosłych osób, czy grupę dzieci.

P.S wystarczy krótka rozmowa z nimi aby zrozumieć kto mówi prawdę ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi