Skocz do zawartości
chrzastka

Problem z komunikacją głosową

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

pierwszy raz spotykam się z takim czymś i aż nie wiem co zrobić i gdzie szukać pomocy. Po x czasu wbiłam sobie na serwer żeby przypomnieć sobie jak CS wygląda, chciałam pogadać z "ziomkami" i pojawił się problem, a mianowicie przy używaniu klawisza odpowiadającego za komunikację głosową nie mogę mówić... tzn. mi się głośniczek na ekranie pojawia tak jakbym normalnie rozmawiała i tak dalej, ale inni nawet nie widzą mojego nicku gdy to robię. Tak jakbym w ogóle nie używała komunikacji głosowej. Z ciekawości nagrałam sobie demko żeby sprawdzić i faktycznie, zero reakcji na moją mowę. Mikro działa, w ustawieniach na teście też działa, nic nie zmieniałam odkąd ostatni raz grałam i nie mam pojęcia co się mogło odwalić.

Przed napisaniem postu kombinowałam z configiem, ustawieniami steam itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w ustawienia dźwięku na pasku zadań (po prawej) -> nagrywanie i sprawdź domyślny mikrofon czy zgadza się z tym, z którego korzystasz. Awaryjnie zobacz także czy masz poziom mikrofonu ustawiony na 100% mocy (suwak od lewej do prawej).

Jeżeli jest okej w ustawieniach, to wejdź w ustawienia gry i zobacz, czy tam też masz przypisany obecny mikrofon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałam, że wszędzie indziej mi działa. Mikrofon jest ustawiony dobrze, po prostu w grze nie widać nawet, że przyciskam "K" (bind od komunikacji głosowej) i mnie nie słychać, ale ja widzę głośniczek na ekranie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi