Skocz do zawartości
Chemiczny ALi

INFORMACJE stan bieżący

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak wiecie i widzicie, ostatnim czasem nie wiele się dzieje na naszej społeczności. Powodów ku temu jest wiele, jednakże największym czynnikiem na to wpływającym jest totalny brak czasu i ciągłe wyjazdy moje i większości osób.

Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy już "starą" siecią, bo większość z nas jest już w wieku, w którym życie codzienne, życie zawodowe i życie rodzinne to nie zabawa w domek, a poważna sprawa i taka kolej jest kolej rzeczy w życiu każdego z nas. Nie rezygnujemy zaś i nie opuszcza nas z pewnością nasze codzienne hasło, wizja i misja 'forever young', bo niezależnie ile lat byśmy nie mieli, wszyscy będziemy zawsze piękni, młodzi i jeszcze bardziej rozrywkowi.

Dlatego też w nawiązaniu do powyższego zdania, czy się jednym może tak wydawać, przypuszczać, zakładać, czy przewidywać, mimo braku wkładu czasowego do funkcjonowania niniejszego podwórka INFORMUJĘ, że strona ta, sieć, organizacja, podwórko i ludzie istnieć będzie na pewno. Nie zależy nam od dawna na tzw. prześciganiu się w prowadzeniu serwerów, ilości, masówki itd. Te czasy mięły :)

Przez 11 lat stworzona historia, zgrana grupa ludzi, znajomości, przyjaźnie i wspólne spotkania były, są i będą istnieć. Marka i strona 4af.pl nie zniknie z przeglądarek i obojętnie co by się nie działo, wypracowana wartość będzie trwać aż do momentu Z.

W związku z powyższym, nie było okazji napisać tego nigdzie publicznie, ale chce żebyście wiedzieli że SIEĆ ta stoi otworem dla każdego człowieka, jakichkolwiek pomysłów, gier, przebranżowienia, zmian wizualnych, zmian funkcyjnych i rangowych.

ZIELONE ŚWIATŁO na pomysły w związku z wykorzystaniem forum, silnika, tsa itd...

Podczas moich nieobecności czerwcowych i lipcowych, przypominam że osoby zarządzające siecią to również @TONNY i @/\AwsD/\

NOWE ZMIANY W NAJBLIŻSZYCH DNIACH:

1. Próba powrotu i rozkręcenia nowego serwera CS:GO przez znanego na tej sieci @HaXiuu, który w latach uprzednich stworzył i prowadził wraz z innymi pomocnymi osobami łącznie kilkanaście serwerów. Prośba o pomoc i zaangażowanie osób chętnych, a osoby, które trwonią złości i nienawiści za poprzednie lata do niektórych osób - odpuśćcie. Pora zamknąć stare etapy i otwierać kolejne rozdziały.
Trzymam kciuki, że uda się wrócić @HaXiuu na dobre tory i znajdą się chętni do współpracy.

2. Możliwe przejście 1 serwera z how2kill do nas - bez szczegółów.

3. Duża nadzieja w @CzlowiekPapier z dużymi możliwościami!

Pamiętajcie, że celujemy też w inne gry niż Counter Strike oraz różne tematyki.

Dla przypomnienia, SIEĆ tworzą ludzie, nie gry.

Pozdrawiam

Chemik,

zakaz negatywnego myslenia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam aż Haxiu da nam dobrego surfa, z chęcią pomaniaczył bym for fun, z chęcią też złoże się na serwer,  czy to ten czy inny, wystarczy pw ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

tak jak napisał @Chemiczny ALi stawiam nowy serwer. Z nikim nie zamierzam się kłócić. Ja robię Swoje, Wy Swoje. Ukończę już na dniach, teraz powoli zbieram starszą ekipę i raczej można ruszyć z kopyta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to jedynie jestem ciekaw modu który na nim będzie, gdyż mój serwer cały czas przechodzi zmiany i sam nie wiem  jaki mod ostateczny  wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi