Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

CzlowiekPapier

Czas coś zrobić..

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

więc od czego by tu zacząć.. może od tego że czas wkońcu coś zrobić? zacząć działać bo nie mam zamiaru patrzeć jak forum umiera... wiem że raz zwaliłem odchodząc z serwerami cs:go które urodziły się tutaj i były non-stop pełne i pewnie z jednej strony to moja wina że powoli tak się dzieje z tym forum jak jest i nie boję się przynać, wielu z was mnie zna jako Fabian ' K który kiedyś był szarym człowiekiek na tym forum zaczynając z serwerem awp który stał pusty przez prawie 3 miesiące, pewnie że się przyczyniłem do opustoszenia tego forum odchodząc wtedy ale co było mineło i te forum jakby nie patrzeć przygarneło mnie spowrotem niektórzy z was wiedzą co się ze mną działo a niektórzy nie. Jak już mówiłem te forum można ożywić tylko muszą być checi z każdej strony jakby nie patrzeć te fotum jest naszym drugim domem a w jakimś stopniu tworzymy rodzine i nie pozwólmy żeby to się rozpadło.. te forum powstało 11-ście lat temu i jest do tej pory i pomóżmy mu wszyscy żeby przetrwało kolejne 11-ście lat lub nawet i dłużej.. Moja propozycja jest taka żebyśmy WSZYSCY którzy chcą by te forum istniało zebrali siły razem i zadziałali jakoś reklamując je, dawając nowe pomysły jak zmienić forum, co pododawać żeby było lepiej, żeby żywiej wyglądało..

P.S przepraszam jeśli coś zle napisałem, ale siedze połowę swojego życia za granicą.

Pozdrawiam was serdecznie i czekam na wasze odpowiedzi

Fabian ' K ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Fabianie

Głównym powodem obecnej sytuacji na forum jest przede wszystkim pogoda, która jest coraz piękniejsza oraz okres letni, w który wchodzimy pełna parą.
Do delikatnie mniejszego zaangażowania na forum przyczynia się każdy z nas. Oczywiste jest, że wolimy pojeździć na rowerze, pograć w piłkę czy jechać nad jezioro.
Co roku przychodzi ten czas, w którym "sezon" letni bierze górę nad counter-strikiem. Chciałbym tylko przypomnieć, że za chwilę wraz z końcem wakacji skończy się pogoda i większość z nas wróci chłodnymi wieczorami przed swoje "odbiorniki". Rozpoczniemy kolejną, pełną rywalizacji serie mixów oraz na pewno pojawią się nowe serwery.
Za 17 dni rozpoczyna się mundial i również nasz konkurs z nagrodami, gdzie do wygrania jest pula nagród 300zł ! (link do konkursu poniżej).

P.S. 4AF nigdy nie zginie!

/Miszu

Edytowane przez Michaś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Bywało gorzej, ideą przetrwania tej organizacji są ludzie. LICZĄ SIĘ LUDZIE, nie maszyny. Przerabialiśmy gorsze momenty, więc nie ma co się załamywać. Jeszcze wrócimy do dobrego stanu, a jeśli stwierdzimy, że już nam się naprawdę nie chce, to wtedy o tym napiszemy :)

Na dniach zorganizuje zebranie na TS dla wszystkich chętnych osób zainteresowanych dalszą współpracą na sieci. (nie ważne w jakim kolorze się kto świeci)

Będziemy na łączach,

Tymczasem korzystajcie z pogody :)

Pzdr

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi