Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czołgiem chłopcy i dziewczęta, chcemy porozmawiać w gronie administracji o różnych sprawach dotyczących serwera, jego przyszłości.

Musimy ustalić wspólną datę aby przynajmniej 70% (fajnie aby było 100% ale raczej to nierealne) z nas mogło uczestniczyć w debacie więc najprościej chyba wybrać dzień weekendowy - tylko który? Jedni mają wesela inni komunie jeszcze inni wyjazdy, urodziny i wiele innych zaplanowanych wydarzeń.

Moja propozycja brzmi, aby każde z nas napisało mając na uwadze miesiąc do przodu kiedy może a kiedy zupełnie data odpada bo koliduje z planami, pracą, etc. Przykład:

19.05 - nie mogę

20.05 - mogę

26.05 - mogę

27.05 - nie mogę

myślę że dzięki temu coś ustalimy, kiedy się spotkać i pobzdurzyć na tematy ważne i ważniejsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie póki, co też, ale ciężko gdybać, kiedy będzie się mogło, a kiedy nie :) Musi zostać rzucony dany termin. Nie ma opcji, żeby wszystkim pasowało tak czy siak... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Brzydki Zly i Szczery napisał:

To wstępnie proponuje 2 lub 3 czerwca w godzinach popołudniowych lub wieczornych, jak się wam to widzi ?

nie wiem czy bedę mógł bo bede sie szykował na zielona szkołe :/ ale coś sie tam poradzi 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 19.05.2018 o 17:17, Brzydki Zly i Szczery napisał:

To wstępnie proponuje 2 lub 3 czerwca w godzinach popołudniowych lub wieczornych, jak się wam to widzi ?

Mi raczej na 80% pasuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta