Skocz do zawartości
RozoweHuarache

Hejka Naklejka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rekomendowane odpowiedzi

HEEEJKAA!

Jestem Zuzia, mam 16 lat i pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. W karabiny gram od 3 lat, niezbyt długo ale coś tam strzelać umiem.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obecnie jestem na szkole informatycznej więc jednym z moich zainteresowań jest informatyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszę jednak przyznać, że bardzo

interesuję się grafiką komputerową, którą zajmuję się już od dłuższego czasu i przykładam się do tego co robię.

Oprócz przesiadywania przed komputerem uprawiam też różne sporty tj:. pływanie, gra w piłkę nożną, żeglowanie oraz jazda na desce/crossie.

Jestem osobą, która bez względu na to jak ciężkie jest wyzwanie zawsze dąży do najbardziej korzystnych dla siebie rozwiązań danej sytuacji, jednakże nie potrafię zostawić człowieka oczekującego ode mnie pomocy.

Od niedawna gram u was na only cache gdzie dość szybko się zaaklimatyzowałam ze względu np:. na bardzo przyjazną administrację.

Konto na waszym forum zdecydowałam się założyć, ponieważ chciałbym kontynuować grę u was jak najdłużej.

Myślę, że to tyle ode mnie trooooszeczkę za dużo się rozpisałam ale chciałam przedstawić w pewnym stopniu swoją osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.
  Miło czytać osoby witające się które mają coś do napisania poza "witam" i krótkimi danymi miejsca zamieszkania. Co do strzelania to fakt- coś tam strzelać umiesz ale zawsze to się może poprawić i mam nadzieje, że gra na OnlyCache Ci w tym pomoże.
  Cieszy mnie również fakt o szybkiej aklimatyzacji, mam nadzieje, że nikt Cię tu nie zawiedzie. No i liczę na to, że forum też będziesz odwiedzać.
Do zobaczenia na serwerze! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.