Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick Administratora/Gracza: Ziggy

2. Swój nick:♥EMZY2K♥

3. Powód skargi: Zbanowanie za powiedzenie paru słów

4. Opis sytuacji:Była runda gdy ja poszedłem na mida a osoba o nicku Ziggy go zraszowała i powiedziałem co za pizda raszuje i spytałem gdzie jest anty rash i dostałem po chwili bana i to nie przesada trochę żeby dawać komuś bana na tydzień zamiast na 30 minut bo widocznie ten administrator nie zna regulaminu 

5. Dowody (screeny/nagrania itp.):Powiedział to słownie 

6. Link do profilu osoby oskarżonej:https://steamcommunity.com/id/ziggyiksde/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ziggy proszę o wypowiedzenie się na ten temat a ja tylko dodam @EMZYK1NG że w regulaminie jest napisane " - Administrator sam dobiera czas Bana do zaistniałej sytuacji "  i " - Zakaz obrażania administratora (Możliwy Ban permanentny) " więc raczej łagodniej ciebie Ziggy potraktował

Edytowane przez CzlowiekPapier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawa i obowiązki administratora

- Administrator sam dobiera czas Bana do zaistniałej sytuacji

To po pierwsze.

Po 2: 

- Zakazuję się wyzywania/obrażania/ośmieszania graczy słabiej grających                ;D pozdrawiam ziggy!

Nie każdy ma Globala w tej grze i nie każdy gra na poważnie na serwerze społeczności. Spinanie 4 liter, bo ktoś zraszował mida na tego typu serwerze mija się z celem.

Osobiście dałbym krótszego bana, ale zgodnie z powyższym punktem administrator podjął decyzję.

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podjąłem decyzję o takiej długości bana, ponieważ gracz posiadał już 14 banów na SourceBans. Według regulaminu zabrania się obrażania graczy oraz administracji. Cytuje słowa gracza: "Kurwa ten jebany śmieć znowu raszuje mida" (pierwszy raz zraszowałem) ;) Według mnie oraz innych osób na serwerze ban był słuszny.

P.S. Nie pisz, że ktoś nie zna regulaminu skoro sam go nie znasz :D

Edytowane przez Ziggy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Ziggy napisał:

ponieważ gracz posiadał już 14 banów na SourceBans

Prawa i obowiązki administratora

- Wielokrotnie banowana i upominana osoba może dostać Bana Permanentnego

Tak więc uważałbym z takimi skargami ;D

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..