Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Imię: Aga
  • Nick: Tajemniczy glut na firance
  • Link do banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:20364803
  • Link do gametracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.251:27015/top_players/?query=Tajemniczy+glut+na+firance
  • Dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Mam dużo czasu z którym nie wiem co zrobić, a ogólnie gram dość często ( bynajmniej ja tak uważam) więc mogłabym się przydać :)
  • Mikrofon(TAK/NIE):Tak
  • Czy miałeś kiedyś Admina: tak, ostatni raz w 2013 przed upadkiem pewnego servera.
  • Znajomość komend i obsługa Amxx? (0-10): na dzień dzisiejszy 6, kwestia przypomnienia, szybko się uczę :)
  • Coś o sobie: Jestem mamą 7 miesięcznej Oliwii, obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim więc trochę czasu mam, który mogę poświęcić dla was :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, Tomko napisał:

jak masz czas zeby grac, ogarniac serwer i zajmować się dzieckiem to ok, choć dla mnie to dziwne:)

Gram jak dziecko śpi, lub zabiera go babcia czyli w sumie mam 5 godzin luźne jak nie więcej :k-trollface:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami... piękna pogoda... więc podejrzewam, że graczy, jak i adminów będzie momentami próżno szukać na serwerze w tym okresie, ale akurat jest to czymś zrozumiałym, a skoro Ty masz czas i spełniasz wymagania to będziesz mogła wypełnić tą "lukę" jako administrator, także jestem na tak... Hmm... Pamiętam gdy mi urodziła się córka to praktycznie nie miałem czasu dla siebie i na ponad rok rzuciłem myszkę w kąt, a teraz tak się zastanawiam, co robił mój miś z małym dzieckiem przez pierwszy rok po narodzinach, skoro można było (jak czytam) wygospodarować tyle wolnego czasu dla siebie, hahaha :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo pozytywna osoba, miła, pomocna, z pewnością nadająca się na tę posadę. Jestem za daniem szansy użytkownikowi.

Pozdrawiam, życzę powodzenia,

Chemik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.