Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:Rarytas
Steam id: STEAM_1:1:2432666
Admin banujący: Suuz
Powód:not applicable
Link do SourceBans:http://sourcebans.4af.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:2432666&advType=steamid&Submit
Opis sytuacji:dostałem 2 bany z kulture w którym 1 za głupote,to bylo tak wczoraj grałem na serwerze juz tego nie pamietam ale podałem maina dla admina suuza sprawdził tam cos tam mowil nie pamietam co pozniej normalnie gralismy nastepnego dnia przyschodzi 2 admin i mowi cos tam jak tam vac bo mowiles ze za darmo vaca nie ma ja mowie o co ci chodzi bo sam nie wiem do tej pory.

Pozniej ten 2 admin napisal do suuza czy dawałem maina sie okazało ze nie dawałem... moim zdaniem suuz sie obrazil za to ze zlozylem skarge i chyba za to to wszystko wyszło nw juz sam jak cos zle pisze poprawcie mnie.ja tu juz nic nie mam do powiedzenia bo i tak wiem ze juz to koniec grania bo komu uwierzą no chyba nie mi dziekuje pozdrawiam [fajnie sie grało]

Do opisu sytuacji dołączamy SS'y / inne dowody, jeżeli takowe posiadamy.

Edytowane przez Rarytas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piszesz tak, że nie da się Ciebie zrozumieć ;/.
Twój opis sytuacji już po raz drugi się nie zgadza.

10 minut temu, Rarytas napisał:

ale podałem maina dla admina suuza sprawdził tam cos tam mowil nie pamietam

Żadnego "maina" od Ciebie nie otrzymałem.

12 minut temu, Rarytas napisał:

moim zdaniem suuz sie obrazil za to ze zlozylem skarge i chyba za to to wszystko wyszło

O! Patrz, jesteś w błędzie.

Po prostu dla mnie jesteś cheaterem. Grasz zbyt pewnie, wychylasz ciągle wcelowany. Gdy dzisiaj poprosiłem cię o dowody (które mówiłeś, że masz) że twojego rzekomego "maina" sprzedałeś koledze za 200 zł, to zacząłeś się wymigiwać z tego.
Dostaję skargi od graczy, że jesteś toksyczny wobec innych.
Prosiłbym o wypowiedzenie się @Ziggy i @f4C3C4T112, myślę, że wiecie coś na ten temat.
Ps. Nie wiem czemu powód się nie wyświetla, ale dla sprostowania był: multi-hack
Pozdrawiam Suuz!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej powiem tylko tyle wychylam pewnie bo niektore osoby mają za słaby reflex a co ty tak nie wychylasz dobra ban to ban bylo milo siema

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Rarytas napisał:

Okej powiem tylko tyle wychylam pewnie bo niektore osoby mają za słaby reflex a co ty tak nie wychylasz dobra ban to ban bylo milo siema

To co teraz napisałeś kompletnie nie ma sensu...! Żegnam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twój post został napisany tak, że trudno go zrozumieć.

-źle wyrażasz się na czacie, gdy gracz napisał na czacie ez to odpowiedziałeś mu "Mam wyjebane w twoje ez" i za to według regulaminu należał ci się już ban.

-gdy admin zapytał się za co dostałeś vaca to napisałeś "vaca za darmo się nie dostaje" co sugeruje że używałeś wspomagaczy i to by się zgadzało z twoim wychylaniem.

Według mnie zostałeś zbanowany słusznie.

Pozdrawiam ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam 

Zacznijmy od tego ze te 2 bany za brak kultury były zasłużone wiec kompletnie nie wiem po co jest nawiazanie do tego, nastepna sprawa jak ja i wielu innych graczy podejrzewałem Cie o cheaty masz nowe konto wiec Cie podpusciłem i zapytałem za co był  VAC, odpowiedziałes ze za darmo sie VACA nie dostaje, a dzis nagle zmieniasz zdanie i udajesz ze nie wiesz o co chodzi, kolejna sprawa jest to ze oszukałes mnie mówiac ze wysyłałes "maina" dla @Suuz okazuje sie ze on nie wie o co chodzi i nic od Ciebie nie dostawał, jak dla mnie jestes po prostu zwykłym krętaczem!

Pozdrawiam f4C3C4T!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Ban zostaje. 

Nie grałem wtedy na serwerze ale patrząc na opis sytuacji ban został nałożony prawidłowo.

Opis osoby "pokrzywdzonej" jet tak zrozumiały jak Pan Tadeusz albo Quo vadis. Czytanie tego mija się z celem.

Administracja się wypowiedziała, gracz potwierdził, że są z Tobą problemy - temat ZAMYKAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.