Skocz do zawartości
Czarny:D

2 Kody na ratowanie świata fortnite.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie, posiadam dwa kody na kampanie ratowania świata fortnite. Wymienię je lub sprzedam za psc/przelew 50 zł =) Pisać śmiało, miłego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gopek12 Mordko, mam jeszcze 1 kod, ale za konto z Gta V to nie bardzo bo je sam posiadam =) Pozdrawiam serdecznie, napisz jak będziesz chciał się wymienić za gotówkę 50 zł PSC/SMS/Paypal/allegro to dobra kwota =) I Raczej na ten moment nie znajdziesz taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@R1vous taką że mogę stworzyć aukcje allegro, Chyba że wygodniej Ci psc/sms/paypal w tedy faktycznie nie masz żadnej, nie jestem z tych co cieszą się z cudzej straty a nigdy nikogo nie oszukałem więc można mi ufać =) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wszystkim którzy się zgłosili i zakupili kody, dziękuje, informuję też że posiadam jeszcze 2 kody =) Jeśli ktoś jeszcze chcę zakupić proszę kontaktować się ze mną poprzez steam =) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 11.05.2018 o 15:00, Czarny:D napisał:
2 godziny temu, Galaretek napisał:

Jak to zrobić żeby nikt nikogo nie oszukał Nwm ja kupiłem psc i wysłałem mu kod o który prosił i email powiedział że zaraz na moim e mailu znajdzie się kod ale nie przyszedł więc napisałem do niego i on mi odpisał że proszę poczekać jeszcze 15 min i zresetuję bota. Po 15 minutach napisałem do niego że nadal nie przyszedł a on mi odpisał że proszę poczekać bo jestem zajęty. Z racji tego że była już godzina 23.40 umówiłem się z nim na dzisiaj o 21.00 zobaczę co czas  przyniesie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, Kody dochodzą, są automatycznie puszczane z bota, czasami są problemy, ale to albo ktoś źle wpisuję, lub po prostu wystarczy kontakt z supportem, sprzedałem już łącznie 5 kodów =) Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy kody są nadal aktualne ???

I mam pytanko czy mógłbym mi pan wysłac screena jak pan wysłał kod i odpowiedź kupującego że mu wszystko działa. Z góry dziękuje

Edytowane przez DJUUK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi