Skocz do zawartości
chrzastka

Pytanie na dziś #83

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię podróżować po longu na de_dust2, zwiedziłem również  ct spawn i shorta. A tak po za tym planuję wycieczkę do wujka, który mieszka w USA i powoli zbieram się do planowania wyjazdu do Japonii. W maju jade na praktyki do Szwecji a wcześniej byłem kilkukrotnie we Francji u naszych sąsiadów Niemców #Krata, byłem na Słowacji w Czechach i w Grecji. Pewnie coś ominąłem ale średnio tak na telefonie w szkole.... na lekcji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam podróżować ! samochodem, pociągiem, traktorem, czymkolwiek...Paczka dobrych znajomków, ciekawe, nietypowe miejsca, ekstremalne warunki pobytu " sok z gumijagód" ;> oraz muzyka góralska, przeplatana z rock-bluesem. Niczego więcej nie potrzebuję, teraz mam mniej czasu, wiadomo, wiosna w rolnictwie przekłada się na ogrom pracy, lecz zaraz tylko gdy wszystko zwolni, będę praktykował takie wypady praktycznie co weekend. Może nie udało się zwiedzić "zakątków" tegoż świata, ale swoje się zobaczyło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy uwielbiam podróżować...? Ciężko mi na chwilę obecną odpowiedzieć, ponieważ w tym momencie nie mam na to czasu, ani też siły :/ Natomiast bardzo lubiłem swojego czasu śmigać beztrosko ze znajomymi po całym kraju (ciężko to nazwać zakątkami świata), ale nie było większych problemów, gdy podczas rozmowy w piątek wychodziła inicjatywa wyjazdu w week nad morze, czy w góry... wsiadało się następnego dnia ze znajomymi w samochód, albo pociąg i jechało... piękne czasy :) Zwiedziłem też kilka miejsc, szczególne mam tu namyśli naszych "sąsiadów"... Słowacja, Ukraina, Niemcy, Litwa... nawet raz byłem w Obwodzie Kaliningradzkim :P Hmmm... ale o dziwo najmilej wspominam wyjazd do Czech i klimatyczną Pragę... bardzo mi się tam podobało, uwielbiam tego typu miejsca, nie jarają mnie ciepłe kraje - piach + woda, choć nie ukrywam, że lubię czasem polenić się w słońcu, ale takie spokojne spacerki w tego typu miejscach jak Praga, regionalne piwko na tarasie pubu z panoramą na miasto... bardzo pozytywne wspomnienia, na pewno jeszcze tam zawitam ze swoją rodziną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..