Skocz do zawartości
Frozen1345

odbanowany: Prośba o UB - ネリャFrozen

Rekomendowane odpowiedzi

1.ネリャFrozen

2.

STEAM_0:1:173572894

3.

http://sourcebans.4af.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:173572894&advType=steamid&Submit

4.Firmin

5.wallhack

6.Bylem w palace z awp,typek z TT zaplantował bombe  i tak dla beki myslałem ze przegram runde  wyszedłem wcelowany w ninje i tam wlasnie byl ten gracz ktorego zabilem i dostalem bana .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie należy się UB, znam go i wątpię żeby miał jakieś cheaty gdyż często z nim gram i mogę za niego ręczyć ;). Chyba Firmin przesadził z tym wh.

76561198423513331.pngAddFriend.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Matheo napisał:

Według mnie należy się UB, znam go i wątpię żeby miał jakieś cheaty gdyż często z nim gram i mogę za niego ręczyć ;). Chyba Firmin przesadził z tym wh.

Potwierdzam, gra często na serwerze i widać że czysto. Admin nie powinien banować za jedną akcję tylko przypatrzyć się podejrzanemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ban ŚMIESZNY!..
Grałem i rozmawiałem z Frozenem będąc na serwerze, dobrze gra i ręczę za niego..100% nie ma wh..

Jestem ciekaw co administrator banujący (tj Frimin) ma do powiedzenia, nalegam na Twoją wypowiedź. 

Ostatnim  słowem w mojej wypowiedzi będzie Twój cytat za czasów kiedy nie miałeś Admina..

"to, że ktoś zaj**ie Ci tapa przez smoke nie znaczy , że ma wh"  

pozdrawiam keksoon.

Edytowane przez KeksooNN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..