Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam propozycję dotyczącą rankingu na serwerze. Chodzi o to żeby dotychczasowe Punkty zastąpić samym kda, dlaczego? Gracze pchają się do drużyny wygrywającej tylko po te punkty. Admin  upomina że nie wolno super fajnie, ale chociaż na poczatku mapy, lepsi idą sb do jednej druzyny bo punkty łatwiej bd lecieć. KDA zmusiiło by niektórych do tego że lepiej wejść do drużyny przeciwnej niszczyć tego gościa który jest w terro żeby jemu spadało kda a nam wzrastało. Bo aktulanie to wyniki często przedstawiają się : 16;4 16;6 16;3. SŁABO. Nowy gracz wbija na serwer i dostaje cięzki wpier*ol od 5 vipów w TT którzy lecą po punkty.

Pomyślcie bo łatwo zauważyć że drużyna przegrywająca wykrusza się, wykrusza zostają 3 osoby, autobalans, osoby z np. z tt chcą punkty więc albo wychodzą albo wracają do tt i kończy się ze zostają 4 osoby na serwie

Edytowane przez wejfel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko super fajnie pomysł zarąbisty. Ale strony techniczne, czy jest taki plugin ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MrLuz napisał:

Wszystko super fajnie pomysł zarąbisty. Ale strony techniczne, czy jest taki plugin ?

Nie siedze w tym tak, ale jeżeli w 1.6 tak było to prawdopodobnie w cs;go tez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

pomysł zaiste jest interesujący lecz nie ma takiego pluginu. Nie każdy plugin występujący w starym kultowym 1.6 został przez różnej maści programistów " przepisany " na cs:go. 

Administratorzy widząc opisywaną przez Ciebie sytuację przechodzenia do drużyny wygrywającej najpierw udzielają upomnienia a w przypadku nie zastosowania się , nadają stosowną według nich karę. W przypadku gdybyś widział sytuację, że administrator poza upomnieniem nie zastosował dalszych kroków ( pod warunkiem, że gracz nie zastosował się do upomnienia ), napisz do mnie. Steam jest podany w profilu. Taka sytuacja nie może mieć miejsca że administrator jedynie upomina i gdy upomnienie nie działa nie wyciąga dalszych konsekwencji. To jawne działanie na szkodę zasady Fair-Play. 

Wracając, twój pomysł trochę edytuję ( plugin zostanie ten sam,lecz ja podczas podsumowywania miesiąca w TOP10 będę brał w pierwszej kolejności kategorię TOP K/D. ) , skonsultuję to z Piffem,adminami i graczami i w ostateczności pomysł zostanie wdrożony.

Pozdrawiam,

Sebox.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Sebox napisał:

Administratorzy widząc opisywaną przez Ciebie sytuację przechodzenia do drużyny wygrywającej najpierw udzielają upomnienia a w przypadku nie zastosowania się , nadają stosowną według nich karę. W przypadku gdybyś widział sytuację, że administrator poza upomnieniem nie zastosował dalszych kroków ( pod warunkiem, że gracz nie zastosował się do upomnienia ), napisz do mnie. Steam jest podany w profilu. Taka sytuacja nie może mieć miejsca że administrator jedynie upomina i gdy upomnienie nie działa nie wyciąga dalszych konsekwencji. To jawne działanie na szkodę zasady Fair-Play. 

Rozumiem racja, ale nie pisałem że admini tego nie robią, kiedy admin jest na serwerze to upomona i banuje jak powinien, miałem na myśli gównie kiedy ich nie ma :D 

Reszte rozumiem i miło widzieć że chociaż na propozycje graczy zwracacie uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi