Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jako że jestem tu nowy chciałbym Was wszystkich przywitać! Siemanko! :D

Opowiem coś też o sobie :D:

Mam na imię Dariusz (Darek), na chwilę aktualną mam 16 lat :D, moje główne zainteresowanie to GRAFIKA :), może nie wychodzi ona jeszcze profesjonalnie, ale sądzę, że kiedyś taka będzie :). Lubię grać w koszykówkę, kiedyś byłem w drużynie i zdobyłem 2 medale i 1 puchar :D. Także do swoich ulubionych rzeczy zaliczę grafikę i granie w CS;GO (licząc grę na zbanowanym koncie i na teraźniejszym wychodzi ok.400h) i CS 1.6 (gam w niego od 11 roku życia, czyli bardzo długo :D).

To chyba na ten moment tyle? :D 

Mam nadzieję że będę mógł kiedyś z Wami razem działać na forum :).

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Darku,

A za co ten banik na CS:GO? Grafików zawsze będzie trzeba, więc ucz się rozwijaj i pracuj :)

Chętnych do współpracy i działania na forum zawsze mile widziani. Koszykówka jakie miasto? jakaś drużyna z PLK?

Życzę miłej gry i dużo fragów na nowym serwerze cs:go.

Pozdrawiam

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Chemiczny ALi napisał:

Witaj Darku,

A za co ten banik na CS:GO? Grafików zawsze będzie trzeba, więc ucz się rozwijaj i pracuj :)

Chętnych do współpracy i działania na forum zawsze mile widziani. Koszykówka jakie miasto? jakaś drużyna z PLK?

Życzę miłej gry i dużo fragów na nowym serwerze cs:go.

Pozdrawiam

Chemik

Banik za cheaty bo chciałem zobaczyć jak to jest :D.

Miasto Leszno. A drużyna to taka mała bo to było w podstawówce jeszcze :D a teraz w oddziale gimnazjalnym to tylko piłka nożna.

Dziękuję i również pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Ubern napisał:

No ktoś mnie będzie mógł zastąpić teraz, pochwal się swoimi pracami. ;)

Cześć 

Postaram się dodać parę prac na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..