Skocz do zawartości
Suuz

przyjęty: Kandydatura na administratora - Suuz

Rekomendowane odpowiedzi

1) Nick, na którym grasz na serwerze: Suuz
2) Podaj swój wiek: 16
3) Podaj swój staż w CS GO: Na głównym koncie 2621h + ok. 1500h na kontach "smurf"
4) Podaj swój link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Suuz/54.38.49.141:27015/ (wiem, że nie spełnia wymogów ale dla mnie jest to kwestia 3/4 dni. Możecie również spojrzeć na gametracker'a z Mirage #1)
5) Podaj swoje SteamID: STEAM_0:1:65884529
6) Znajomość i doświadczenie w SourceMOD ( 1-10 ): 3/10
7) Argumenty stojące za tym, iż jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko: Na pewno pierwszym mocnym moim argumentem będzie to, że mam już doświadczenie na miejscu administratora (byłem administratorem na Mirage #1 od 2016, uprzedzając pytanie: Czemu już nie jestem? Po prostu chciałem poświęcić więcej czasu na naukę i treningi). Jestem cierpliwą osobą, każde sprzeczki na serwerze będę starał się rozwiązywać sprawiedliwie, jestem aktywny (ktoś napisze mi na pw, że na serwerze gra cheater to od razu reaguje), ambitny i miły :D!
8) Dodatkowe informacje (Napisz coś o sobie): Mam na imię Kuba, mówią na mnie Suuz! Mieszkam w małej miejscowści w województwie Łódzkim. Trenuję piłkę siatkową, w wolnych chwilach lubię pograć z kumplami w cska czy to rankedy, czy FFA bądź faceit'y.
                                                                                                                                                    Pozdrawiam cała administracje 4af i ich graczy! Suuz.                                                                             

Edytowane przez Suuz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..