Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

chrzastka

Pytanie na dziś #75

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie Orange. Sam sobie składałem ofertę będąc jeszcze pracownikiem tego operatora. Mam wszystko no limit włącznie z internetem, 300 min międzynarodowych i 10GB w roamingu. Sklejałem ją prawie dwa lata temu za 50pln oczywiście bez „słuchawki”. ;)

Co do zadowolenia to dziwne żebym nie był skoro sam ją składałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obecnie PLAY.

Jak dobrze, że pojawiło się to pytanie, bo w maju kończy mi się abonament na firmę i muszę koniecznie coś wybrać/zmienić i wcale nie musi to być kontynuowane w PLAY, tak więc chętnie poczytam wasze wypowiedzi:)

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orange na kartę, ponieważ na co dzień korzystam ze służbowego telefonu, gdzie w sumie mogę korzystać ze wszystkiego, łącznie z internetem bez limitów, dlatego nie wnikam w takie rzeczy bo za to nie płacę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play (jak kupowałam "Formuła MINI MAX na Kartę" ale później chyba zmieniłam na inną, więc żeby nie okłamać powiem nie pamiętam jaka to oferta i tu płacę gdzieś 30zł/mies. i mam wszystko co powinnam internet, który zawsze mi na mies. wystarczał, nielimitowane smsy i mmsy do końca terminu lub do następnego doładowania i wykupienia pakietu) i Plus ("PLUSZ na Kartę" - Rok ważności konta, 10GB, 0zł min/sms/mms, LTE Plus, 25 zł/30 dni jeżeli chcemy mieć te 10GB,min,sms,mms (ja wybrałam tą opcję), lub 20zł/30 dni jeżeli tylko 3GB i minuty do wszystkich albo 10 zł/30dni jeżeli chcemy mieć 1GB i SMS/MMS za "free").

Zasięg w Playu mam słabszy tylko, odkąd karta została przerobiona z Sim na Nano i przełożona do innego telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uciekłam z plusa do T-Mobile. W plusie byłam około 6 może 7 lat posiadając 2 abonamenty na siebie. Z każdym przedłużeniem umowy oferty były co rusz to gorsze. Jedyne co to dostałam około 70zł zniżki na wszystkie pakiety cyfrowego polsatu i tylko z tego jestem zadowolona. Fajnie mieć wszystkie kanały :D W T-Mobile jako klient przenoszący numer miałam jakieś tam super extra bonusy, przy przedłużaniu umowy pierwszy raz dostałam ofertę "gówno" z której byłam bardzo niezadowolona. Dobitnie dałam do zrozumienia o tym fakcie przemiłemu panu z którym negocjowałam warunki w salonie. Negocjacje trwały dobrą godzinę, za każdym razem kiedy wciskał mi kit mówiłam, że bardzo dziękuję, ale nie podpiszę kolejnej umowy. Kiedy w końcu doszliśmy do tego co ja chcę i nawet na to przystał wystrzelił mi taką cenę z kosmosu, że myślałam, że spadnę z krzesła. Oczywiście podziękowałam za takie coś i twardo trzymałam się swojego, że nie podpiszę kolejnej umowy. Sum a summarum wyszłam na swoje. W abonamencie za 60zł dostałam takie urządzenie jakie chciałam + wszystko no limit i nawet darmowego power banka :D.

Rada od cioci Grażynki-nie dać sobie wcisnąć kitu i dążyć w rozmowie do tego czego się od operatora oczekuje. Można? Można :) Podejrzewam, że oni tam mają niezłe prowizje za sprzedaż nieopłacalnych ofert i kiedy wyczuwają, że im się nie uda to robią wszystko by utrzymać klienta. Niestety pewnie większość osób przystaje na to co usłyszą i nie starają się zadbać o lepszą opcję, a sprzedawcy na tym bazują. Sorki za esej, ale no musiałam. GZ dla kogoś kto to przeczytał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 10 lat jestem w Orange. Moi rodzice byli w tej sieci od jej początków gdy występowała pod szyldem Idea. Od razu zacząłem kombinować z ofertami i pierwszą ofertą która mnie zadowalala była oferta  Orange Music ( Może @VRSDaro będzie kojarzył , taka oferta gdzie pod numerem *222 bylo Orange music gdzie użytkownicy mogli słuchać muzyki ). Gdy ta oferta padła , przeszedłem na ofertę Orange Free gdzie za doładowania telefonu dostaje bonus w postaci neta co bardzo ułatwia mi zagladanie na forumy czy to w szkole czy trasie. Z racji stażu jaki mam obecnie w tej sieci , przy doładowaniu 30 zł dostaje ok. 11 GB neta wiec pytanie czy jestem zadowolony jest u mnie pytaniem retorycznym :D

Edytowane przez Sebox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mobile vikings, 29 zł/mc (doładowanie, nie mam abonamentu) - 15gb neta, nielimitowane sms/połączenia do wszystkich w UE (roaming). Zero problemów z zasięgiem itp.

W sumie jedyna oferta która mnie do tej pory zadowoliła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..