Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

chrzastka

Pytanie na dziś #74

Rekomendowane odpowiedzi

- Kilkanaście mandatów za przekroczenie prędkości  ( 3/4 nie przyjętych )

- mandaty za brak gaśnicy, światła przeciwmgłowe w miejscu zabudowanym, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, jazda pod prąd itd.

- kilkadziesiąt mandatów za złe parkowanie lub brak opłaconego parkingu,

- mandat skarbowy za nieterminowe złożenie deklaracji (czynny żal),

Trochę tego było i jest nadal z racji, że bardzo dużo jeżdżę po Polsce, tego typu sprawy są nieuniknione i nawet Yanosik nie zawsze pomoże.

70% mandatów nie przyjmuje lub się odwołuje, na co dzień posługuję się literą prawa więc płacę tylko za te wykroczenia, za które wiem że naprawdę przegiąłem i zasługuję na karę.

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz jechałam przez 200 metrów bez pasów, bo lubię życie na krawędzi, ale akurat nie było żadnej policji :)

Odkąd mam dzieci, to staram się jeździć przepisowo, ale tylko w zabudowanym. Może przez to, że nie jeżdżę za często, nie dostałam póki co ani jednego mandatu, nawet do kontroli mnie nigdy nie zatrzymali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio w stanie boskiego upojenia nektarem życia zgubiłem browara e dość publicznym miejscu i zapomniałem posprzątać! Konwój artylerii w żółtych kombinezonach czy tam kamizelkach ruszyła w pogoni za wandalem aspolecznym. Było ich z 5 bez wahania wystawili papier na 100 PLN i dumnie reprezentowali swoją postawę na łódzkich spacerniakach. Czapki z głów! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas mojej 6-letniej kariery jako kierowca dostałem dwa razy mandat - jeden za prędkość, drugi za zawracanie w niedozwolonym miejscu :P
A tak to za "gówniarza" to najczęściej mandaty za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym :P Chociaż pamiętam jeden mandat i długo go będę wspominał, brzmiał następująco "Usiłowanie wypicia alkoholu w miejscu publicznym" - fakt, ledwo co otworzyłem piwko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh to w sumie też się pożalę. Kilka lat temu dostałam 2 mandaty za to samo... Pierwszy o treści "nie posprzątanie po psie", a drugi "brak torebki do posprzątania po psie". Nie pozdrawiam. Chyba zbierali na śniadanie. jedyny taki przypadek :) 

Od tamtej pory noszę w kieszeni magiczną plastikową psią kostkę w której są woreczki do ewentualnego sprzątnięcia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..