Skocz do zawartości
Darnox

zbanowany: Czit? :/

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Darnox | Luzne Granie
Data/godzina bana: 9:27
Link do amxbans: (Aktualny bans)
http://bany.4af.pl/ban_list.php?bid=81101
Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: schizaaaaa./
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 4af.pl
[AMXBans] Powod: 'Czit'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:1:449632859'
[AMXBans] Twoje IP: '93.179.249.209'
[AMXBans] =======================================|
Link do dowodów:
http://d1.hltv.org.pl/srv43842/HLTV_FFA_4AF-1803110915-de_amr.dem.zip (HLTV NIE BEDE PRZECIEZ NA ZIPPY SPECIALNIE WRZUCAL XD)
Opis sytuacji (nieobowiązkowe): Gram sobie normalnie legalnie slucham muzyki, na poczatku troche lamie bo pierwszy mecz rezgrzewka wiecie jak to jest + kawa. jak juz lepiej zaczelo mi isc dostalem bana za czity :/ nie wiem moze pomylka czy cos no ale oksy pisze bo wiadomka xd przyznaje sie do paru morderst itd wiadomka ale czity to nie u mnie <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co tu opisywać , proszę zobaczyć jak kolega strzela na mapie amr ? Tam wszystko widać jak celownik ci zapierdala przy strzałach , no recoil bankowy i jeszcze masz prawo na pisanie ub?

Ban zostaję , zamknąć temat . Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@schiza 

1.Prośba o Ub bez screenów - Admin ma za zadanie dostarczyć dowody w postaci demka z rozpiską w czasie nie dłuższym niż 24h. UBTeam ma obowiązek powiadomić go o tym wiadomością priv (forum/steam) wraz z linkiem do apelacji.

No to demko jest dostarczone przez gracza, a Ty już wiesz o tym, że masz rozpisać. 

3.Admin dostarcza dowody - UBTeam ma obowiązek sprawdzenie demka, przedstawienie własnej rozpiski i wydanie werdyktu końcowego.

4.Admin nie wstawi dowodów - UBTeam ma obowiązek rozpisać demko i wydać werdykt. Właściciel danego serwera musi zostać powiadomiony o braku dostarczenia dowodów przez Admina.

Może i faktycznie ma coś, ale Twoim obowiązkiem jednak jest rozpisanie demka. Myślę, że po coś jest ustalony ten regulamin, a także punkt 4...

Ja już się biorę za sprawdzenie demka, ale Ci zostało 20 godzin na wstawienie rozpiski.

@EDIT: 
Sprawa wygląda następująco... ponieważ nie chce mi się, nad zwyczajniej czekać, aż kolega sam opisze demko, a perfidnie widać, że gracz używa - no recoil, wh, aim, antyflash...
Pierwszym podejrzeniem jest pierwsza runda w TT, kiedy to czy bał się czy pozwolił koledze/kolegom wyjść pierwszym na linię strzału - ale to tylko podejrzenia.
Drugi etap podejrzenia, ale już potwierdzonego jest czas demka: 3:37 - gracz strzela się z przeciwnikiem i przy zwolnieniu do 1/4 widać, że w celownik kompletnie nie schodzi z miejsca i strzela w stały punkt - brak rozrzutu...
Następuje zmiana drużyny przez gracza - przechodzi do CT (wynik meczu na ten moment to 2:0 dla CT). Poszukiwanie graczy z przeciwnej drużyny... Chwila spokojnej luźnej gry.
Czas 7:08 - dwa zabójstwa i tu już no recoila nie ma - normalne zabicia. 7:26 przejście do TT. 
I zaczyna się zabawa - kiedy to celownika lata, jak pszczółka maja z kwiatka na kwiatek... Oczywiście kwiatki nie poradne na aima i padają. Kolejno 9:08 gracz dostaje jeden czy dwa flashe na ekran, po czym nadal podchodzi delikatnie do przodu, ale dzięki oczom boga widać, że przeciwnicy napierają, więc co wtedy? ODWRÓT!!! 9:14 zabicie na aimie schize. 9:26 - przebiegają sobie, kontem oka widać przeciwnika, ale gdy już mózg to z czai, to nawet przez ścianę można już wycelować, no i oczywiście celownik skacze od każdego strzału... no recoil chyba był bardziej widoczny co? 10:00 oczywiście wyczekane wh wraz z idealnym wcelowaniem się. 10:35, sztywny celownik z przeskokiem po śmierci - perfidny aim. 11:00 co prawda przeciwnik może nie potrafił zabić podejrzanego, ale za to ten potrafił wracać celownikiem w klatkę piersiową po każdym oddanym strzale. 11:17 i znów klata, klata, klata... i kolega już dumny z siebie, bo już rozrzut też zniwelowany! Aż trzeba było pokiwać ekranem - jestem "dobry"! Natomiast przy 11:38... myślę, że już nie trzeba rozpisywać dalej demka, kiedy widać wariujący aim, a po śmierci przez graczy no recoil w ścianę jeden punkt. 

Edytowane przez Samael
Nie chce mi się czekać przy takim demku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.