Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

każdy rodzaj muzyki jest OK, do wszystkiego można tańczyć ;)

rock, pop, techno, trance, disco zwłaszcza :):0dance3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aleksandra ja słucham black metalu - lubuję się w tym gatunku... ALE przyznam Ci się jako fan tego rodzaju muzyki, że black metal to tylko do słuchania samemu czy z kumplami tak sobie i nie cały czas czy tylko na koncercie. Nie spotkałem się z imprezą/domówką na której ktoś bawi się przy tym.

Ale przyznam, że ja lubię bawić się (domówki i kluby) przy electro house, rock no i niestety w naszym społeczeństwie przywykło się do discopolo, ale disco z lat 70-90 też jest spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boziuluku... Pozwól mi się cofnąć z 5-6lat, a może coś bym na ten temat napisał, haha :D Impreza? Jaka impreza, chyba domówka i mam te moc w wykonaniu mojej córki, haha :D Ogólnie, gdy się spotykam ze znajomymi to po to by porozmawiać, na imprezy nie chodzę już na prawdę od dawna z wiadomych powodów, ale pamiętam czasy, gdy jeszcze się bujało po clubach to trance i disco wprawiało człowieka w dobry nastrój, także typowy polak chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..