Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojej pasji, którą jest motoryzacja to idolem jest, a raczej już był to Colin McRae. Oglądałem za dzieciaka wszystkie rajdy WRC z nim. Dodatkowo rozgrzewała gra wydana od jego imienia i nazwiska, tj. Coli McRae Rally. Niestety miał wypadek i zaprzestałem oglądać rajdy samochodowe. Co do reszty dziedzin to idoli raczej nie ma, a są fascynacje tym co robią i jest nim niewątpliwie Alex Pancho. Jak ktoś chce sprawdzić czym się ta osoba zajmuje to najlepiej wpisać w google ;). W tym przypadku trwa do dobre kilkanaście lat od kiedy interesuje się tą tematyką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wystarczy, że napiszę pseudonim GÓRAL i każdy będzie wiedział o kogo chodzi :P Yyyy, z racji, że mój ojciec odkąd pamiętam był zagorzałym fanem boksu, również i mnie tym zaszczepił, także on jak i ja jesteśmy fanami Adamka i przyznam się szczerze, że tak na serio zacząłem się tym interesować na przełomie 2002/2003 roku, bo kiedy On zdobywał pierwsze sukcesy jeszcze jako "młodzik", m. in. mistrzostwo Polski juniorów... to ja miałem wtedy niespełna 4latka, także ja zacząłem mu kibicować nieco później w okresie (jw.), gdy wywalczył tytuł międzynarodowego mistrza Polski, czyli już trochę będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..