Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojej pasji, którą jest motoryzacja to idolem jest, a raczej już był to Colin McRae. Oglądałem za dzieciaka wszystkie rajdy WRC z nim. Dodatkowo rozgrzewała gra wydana od jego imienia i nazwiska, tj. Coli McRae Rally. Niestety miał wypadek i zaprzestałem oglądać rajdy samochodowe. Co do reszty dziedzin to idoli raczej nie ma, a są fascynacje tym co robią i jest nim niewątpliwie Alex Pancho. Jak ktoś chce sprawdzić czym się ta osoba zajmuje to najlepiej wpisać w google ;). W tym przypadku trwa do dobre kilkanaście lat od kiedy interesuje się tą tematyką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wystarczy, że napiszę pseudonim GÓRAL i każdy będzie wiedział o kogo chodzi :P Yyyy, z racji, że mój ojciec odkąd pamiętam był zagorzałym fanem boksu, również i mnie tym zaszczepił, także on jak i ja jesteśmy fanami Adamka i przyznam się szczerze, że tak na serio zacząłem się tym interesować na przełomie 2002/2003 roku, bo kiedy On zdobywał pierwsze sukcesy jeszcze jako "młodzik", m. in. mistrzostwo Polski juniorów... to ja miałem wtedy niespełna 4latka, także ja zacząłem mu kibicować nieco później w okresie (jw.), gdy wywalczył tytuł międzynarodowego mistrza Polski, czyli już trochę będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..