Skocz do zawartości
kojak.

Pytanie na dziś #58

Rekomendowane odpowiedzi

Krępują mnie wszelakie, zbędne ubrania, które niby mają dawać ciepło, a komfort, jest raczej dla mnie najważniejszy, więc nie pozostaje mi nic innego, niż przystosować się do temperatury, nie będąc ubrany od stóp, po sam czubek głowy :D a co do ostatnich mrozów, to są one, że tak powiem, śmieszne..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od pewnego czasu (a dokładniej odkąd mam ogrzewanie piecowe) znienawidziłam mrozy :D zdecydowanie wolę gdy jest 5 stopni za dużo niż 5 stopni za mało :P Mój organizm znowu lepiej odbiera mrozy, przy gorących dniach szybko się męczę, chodzę osowiała, nie mam na nic siły, a mrozy takie trochę pobudzające i rozbudzające są :P 

Krótko mówiąc wszystko zależy od położenia w którym aktualnie się znajduję :D organizm mówi jedno, ja mówię drugie, jak żyć, jak żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie te Nasze Polskie mrozy są słabe jednak ja jestem zmarzlakiem i mam wrażenie, że jest -30 stopni na podwórku i najchętniej bym się zaszyła na ten czas i nie wychodzila. Wystarczy, że przekrocze próg domu i zamarzam. Zima super, ale niech się już skończy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..