Skocz do zawartości
Czarny:D

Sprzedaje konto z CSGO i nie tylko !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie, sprzedaję konto CS GO :)

Główne informacje: 

• Ranga na koncie Global Elite.
  • 565 meczy.
  • Wszystkie odznaki od 2015-2018r.
  • Konto nigdy nie banowane. 
  • 2772 h w CS GO :)

Screeny: https://scr.hu/KLX690 58 gier :)

https://scr.hu/OZA6Md 

To może teraz napiszę dlaczego sprzedaje konto, powiem tak, kupiłem csa dla funnu i to co odpier#ala się ostatnio to jakaś porażka :)

Co 2 mecz cheater w enemy, toxyczna społeczność, same dzieciaki i ruskie gówna ;) to nie dla mnie ^^ 

Cena jaką chcę za konto to 50 zł psc lub przelew na skrilla, gram only fortnita i karnet trzeba kupić ;) Chcesz mnie oszukać to nie pisz, za stary na to jestem, a jeśli chcesz się wymienić zapraszam pisz pw lub tu w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

50 zl to malo. wystaw na fejsie w jakiejs grupie moment sprzedaz za 100. btw o ile godziny nie boostowane i konto Twoje to powinienes wiedziec ze sa ligi typu faceit , esea , ESL w ktorych spokojnie mozesz pograc bez haxow ze skillowymi i czesto znanymi osobami zamiast meczyc MM z botami . Polecam grupe CS na fejsie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pajo Jaką grupę :) ? Moja ekipa jak i ja przerzuciliśmy się na fortnita, jak dla mnie ta gra umarła a jej comunity to paralityczne grube dzieci. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grupa CS:GO poland dokladnie jakos tak sie nazywa. mysle ze tam szybko opchniesz konto :) ja gram ale ligi glownie bo tam czysto :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..