Skocz do zawartości

/\AwsD/\

zamknięty: Zmiany | Nowości | Informacje | Zapowiedzi 4af - Luty | Marzec 2018

Rekomendowane odpowiedzi

"Dostanę bana to Adaś mnie odbanuje" myślę że ten cytat będzie dobrym wstępym do Twojej puenty na sieci 4af. Człowiek "dojrzały" 30+ nie umiejący czytać ze zrozumieniem. Żołnierz, który nie potrafi się utrzymać w szeregu. Na zasługi trzeba sobie zasłużyć, zamiast życzyć sobie swojego moderatora 3mapsa, swojego członka ubt i Bóg wie co jeszcze przyszło do Twojej maleńkiej główki. Systematyczne wpadki były traktowane pobłażliwie tak długo aż zacząłeś atakować bezpośrednio najważniejsze osoby na forum, a nawet grozić, że zniszczysz komuś serwer. Drogę wybrałeś bardzo krętą, która prędzej czy później zakończyłaby się wielką czarną dziurą, do której wpadasz właśnie teraz. Jesteś bez forum i pomocy osób, z którymi tak było Ci źle. Mimo nieudolnego i niezrównoważonego psychicznie właściciela serwer rozwija się całkiem nieźle. Właśnie straciłeś porządne podwórko do rozwoju. Pokrzywdzone osoby przez Ciebie są tu mile widziane każdy gracz zostanie otwarcie przyjęty, bez względu na przeszłość. Tobie samotny żołnieżyku
życzę oświecenia. Odmaszeruj, a jeśli masz chęć coś dodać, próbuj. Tylko nie zapomnij, że masz karę moderacji wpisów i wszystko, co szkodliwe i niegrzeczne nie zostanie pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobra decyzja. Jak widać zmiany idą w lepszą stronę. Fajnie by było również poszukać „zastępstwa” dla 3mapsa z kimś bardzoej dojrzalszym umysłowo przede wszystkim. Ciężko mi wierzyć, że ta osoba miała 30 lat. Chyba, że zus dawał również swoją cegiełkę do utrzymania 3mapsa. 

P.S. /\AwsD/\ zrobiłeś błąd. Nie „przeźroczyczyste” tylko „przezroczyste”. Nie żebym się czepiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jakieś oświadczenie napisać ??

Bana dostałem za wulgaryzmy w rozmowie prywatnej z właścicielem ffa, a drugi właściciel ffa, który jest moderatorem dał mi bana, bo źle rozmawiałem z brzydkim ( rozmowa prywatna), więc myśląca osoba jak chemik powinna mnie odbanować 

Decyzję powinniście ogłosić wcześniej, bądź mnie poinformować, bym się spakował ( dowiaduję się o tym teraz :( ). Informacja w nocy, gdy wszyscy śpią, to chamskie posunięcie.

Pragnę wszystkim przypomnieć, że to chemik namawiał mnie do zostania na tym forum, a wy pod jego nieobecność strzelacie mi w kolano :( .

Nigdy nie chciałem zostać jakimś właścicielem i wydawać tyle kasy na jakiś serwer, straciłem jakieś pieniądze :D spoko, odkuję się :D 

Co do osób grających na moich serwerach przypominam, że serwery nie padną dopóki dopóty ja żyje :D 

Bawmy się grą i zero spin.

Spokojnie zero spin polaczekkkkk, mówiłem o tym że chciałem już odejść, Chemik doskonale o tym wiedział i prosił bym został, a mnie zdziwił brak jakichkolwiek informacji, że mam się pakować. Serwer jest od listopada, więc tylko jak serwer powstał, chcieliście mnie wyrzucić :D dobre :D ( 3-4 miesiące ) Nikomu nie powinniście tak robić, nawet jakbym był " oszołomem" nawet dresy mówią : masz problem i później biją :(

Pozdrawiam Zegarmistrz Świata

Edytowane przez Zegarmistrz Swiata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że musiało się to tak wszystko potoczyć, przede wszystkim szkoda fajnych ludzi na serwerze, którzy na nim grali, ale cóż... Czytając to wszystko ostatnio na sb, temat UBT mogłam się spodziewać, że właśnie tak się stanie. 

Edytowane przez ~Justyna~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wielka szkoda , na serwerze w porządku ludzie , aż chciało się grać , nie jest to dobra wiadomość :/ , naprawdę szkoda . Dzięki Justyna za fajna współprace na serwerze  , dobry był z ciebie opiekun  , na co było ci te rumakowanie chłopie .... :facepalm:

Edytowane przez n3x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, VRSDaro napisał:

Bardzo dobra decyzja. Jak widać zmiany idą w lepszą stronę. Fajnie by było również poszukać „zastępstwa” dla 3mapsa z kimś bardzoej dojrzalszym umysłowo przede wszystkim. Ciężko mi wierzyć, że ta osoba miała 30 lat. Chyba, że zus dawał również swoją cegiełkę do utrzymania 3mapsa. 

P.S. /\AwsD/\ zrobiłeś błąd. Nie „przeźroczyczyste” tylko „przezroczyste”. Nie żebym się czepiał ;)

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/przezroczysty-i-przezroczysty;15094.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja również dorzucę od siebie "3 grosze"...

5 godzin temu, Zegarmistrz Swiata napisał:

Bana dostałem za wulgaryzmy w rozmowie prywatnej z właścicielem ffa...

Pragnę wszystkim przypomnieć, że to chemik namawiał mnie do zostania na tym forum, a wy pod jego nieobecność strzelacie mi w kolano :( .

Lekkie sprostowanie. Nie wyłapałeś bana tylko dostałeś opcję moderacji Twoich posunięć tzn. każdy Twój nowy post, temat, status, itd. musi przejść przez "oczy" moderatorów, by nie powtarzały się poprzednie sytuacje z Twoimi groźbami oraz obelgami. Byłeś niejednokrotnie przez nas, moderatorów ostrzegany, ale na nic to było.

Druga sprawa. Rozmowy o wyrzuceniu Twojej osoby toczyły się już od 3-4 miesięcy, ale zawsze Chemik stawał w Twojej obronie. Tylko nie myśl, że o Ciebie mu chodziło. Zależało mu na społeczności 3mapsa, na ludziach, którzy pomagali Ci to wszystko tworzyć. Był to jedyny powód by Cię tu trzymać. Niestety miarka się przebrała...
Od razu zaznaczę, żeby nie było niedomówień, Chemik wie o wszystkim od samego początku. Jesteśmy z nim w kontakcie facebookowym, jak i telefonicznym. Jest to nasza wspólna decyzja, nikt nie zrobił tego za jego plecami.

Jeśli mogę Ci coś radzić to, wyloguj się bardziej do życia, weź się jakoś za siebie, może udaj się do specjalisty, bo kiepsko z Tobą. Masz ponad 30 lat, ale nigdy tego ani nie odczułem w rozmowie z Tobą, ani nie widziałem w Twojej postawie na forum. Wiem, że czytając to nie dopuszczasz do siebie myśli, że może jednak oni mają rację, że może coś ze mną jest nie tak. Piszę Ci to tylko z troski o Twoją osobę.

Bywaj zdrów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że tak się potoczyło, jednak po jakimś czasie na serwerze tworze się konkretna paczka, która gra ze sobą i rozmawia niemal każdego dnia... Są ludzie i ludzie, dlatego nie ma co tu kogo oceniać... Serwery w miarę rozegrane, dlatego cieszy mnie myśl, że coś się dzieje na forum bo od dłuższego czasu na prawdę to wszystko stało w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 25.02.2018 o 21:35, Alicja napisał:

Śmieszki śmieszkami. Jednak moim zdaniem poinformowanie kogoś, że wywalamy go z sieci poprzez napisanie postu na forum jest chamskie i nie powinno mieć miejsca. Tłumaczenie się, że "nie chciało mi się z nim gadać" jest niedojrzałym podejściem do sprawy. Ja rozumiem, że wiele osób miało tutaj z nim na pieńku jednak on sam nie stanowił całego serwera. Admini oraz Justyna która była opiekunem również zostali postawieni przed faktem dokonanym. Nie wiem może mam jakieś głupie myślenie, ale to jest bardzo nie w porządku. Każdemu nie ważne jak wkurwiającemu należy się jakieś wyjaśnienie i wiadomość wcześniej, że jest taka sytuacja i musimy się pożegnać, żeby mógł zastanowić się co dalej i poinformować swoich adminów. Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście nie chciałabym się dowiedzieć w formie postu o tym, ze mam wypierdalać z sieci. Niefajnie.

Tyle ode mnie.

Wypowiadasz się w krytyczny sposób (od wielu miesięcy z tego co dało się zauważyć) na temat administracji w temacie gościa który również zarząd mieszał z błotem, tak wiem nie pasuje że ci ludzie wybrani przez użytkowników forum nie spowiadają ci się z każdej decyzji więc może warto uszanować pracę która wkładają w stronę bo gdyby nie ich chęci nie miałabyś nawet gdzie organizować mixikow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojoj nie masz już kozła ofiarnego na forum i szukasz kolejnej osoby której będziesz cisnal :( Może najwyższy czas przestać być taka ***** i nauczyć się żyć w zgodzie z użytkownikami tej sieci. Nie masz pojęcia ile wiem ani co pozostali wiedzą o sieci, użytkownikach i panujących tu sytuacjach. Niepotrzebnie się wypowiadasz w moim kierunku. Pracę moderatorów i techników szanuje, gdyby było inaczej na pewno bym ich poinformowała na PW, ponieważ forum nie jest odpowiednim miejscem. Nie mam zamiaru wiecznie odpowiadać na Twoje zaczepki, dorosnij bo masz już ponad 30 lat. A mixy nie powinny Cie obchodzić, bo nie zagrałes nawet 5 minut z Nami a płaczesz na sb i w postach jakby to Ci bardzo przeszkadzało,  że są organizowane mixy. Zajmij się sobą i swoim serwerem. I tak,  jesteś **** bo zadowalasz się wysmiewaniem jakiejs malolaty w internecie która jest od Ciebie 10 lat mlodsza. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..