Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Galuuu

Administrator 601lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze:Galuuuu	
Imie:Sebastian	
STEAM_ID:STEAM_0:0:11101
Micro:Jest wszystko :D (Mutacja i płynna rozmowa)
LINK GT:https://www.gametracker.com/player/Galuuuu/79.133.216.76:27027/
Skladka/msc:Nie wiem gdyż nie jestem w Polsce :D (Ale jeśli będzie jakaś możliwość to ogarniemy) 
Od siebie:Siemka, jestem Seba.Składam podanie o admina ponieważ nie lubie gdy ktoś czituje,krzyczy przez mikro bez mutacji,wyzywa ponieważ to denerwujące.Moje stosunki z graczami na serwerze oceniam jako Bardzo Dobre.Mam pewne doświadczenie w byciu adminem gdyż wcześniej byłem adminem na serwerze 4af 201 lvl, lecz musiałem odejść z powodu sporej ilości nauki.Niektóre osoby pewnie mnie pamiętają np. Ubern, Cytrus, itp...
Czekam na poważne rozpatrzenie mojego podania.Wiem że GT nie zaskakuje ale dopiero zacząłem niedawno gre na tym serwerze i gdy zobaczyłem ile ludzi biega tzw. odpaleńców to mi sie słabo zrobiło.Dlatego składam i sie na spokojnie w przegranych godzinkach podciągne. Pozdrawiam cały 4af ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+wiek

+ steam

+/- składka 

- gt, to musisz nadrobić !

Nie wypowiadaj się we własnym podaniu ;P

Edytowane przez przecinek,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Widze ze grasz na non steamie a podajesz steama przejdź na platforme STEAM, od 6 dni jestes na serwerze w tym 10 h na serwerze

czekamy na wypowiedź pozostalych

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorka za tego steama

Na steam grałem zawsze gdy miałem Admina bo to było obowiązkowe więc nie ma problemu z tym, przerzucam sie na steam ;)

A co do godzinek na serwie to raczej również bez problemu wbije :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak - wymagania spełniasz, a na serwerze jest mało adminów. Nadrób gt i będzie ok :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi