Skocz do zawartości
kojak.

Pytanie na dziś #49

Rekomendowane odpowiedzi

Najdziwniejszą? Zgodziłem się zostać przy porodzie mojej córki, hahaha, nie no żart choć przeżycie na całe życie, hahaha :D Hmmm... najdziwniejsza rzecz jaką zrobiłem, a to może kiedy jednego wieczora miałem taki męski wieczór z kumplami w barze w czwartek... (piątek był wolny - jakoś długi weekend trafił) i postanowiliśmy pojechać do Niemiec na weekend (do naszego starego przyjaciela), no i dosłownie następnego dnia dnia w 3jkę od rana zawineliśmy dupy i zrobiliśmy ponad 800km autkiem pod wschodnią granicę Niemiec by się napruć jak za dzieciaka w starej paczce i w niedziele raniutko powrót, hahaha, miło to wspominam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdecydowalem sie byc z dziewczyna a co gorsze zamieszkac z nia. juz rozumiem co znaczy byc odwaznym i dolac oliwy do ognia.

a tak serio to chyba bungee albo przejscie po rozzarzonym ogniu :P

Edytowane przez pajo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to chyba lot samolotem. Chociaż może dla nie których to pestka i jest to dla nich mega zabawne kiedy ktoś tak powie... dla mnie to było mega wyzwaniem i jakby nie było, odwagi nie zabrakło :D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najodważniejszą, hmm co znaczy odwaga, to że skoczysz na bunge, skoczysz z klifu do wody, zagadasz do tej jedynej laski ? Ciężkie pytanie, ale najbardziej odważne a zarazem najgłupsze co zrobiłem, to wrąbanie się w gimnazjum do sekretariatu i próba pozmieniania ocen mojej byłej klasie XDDDD (SAM NWM NAWET JAK TO CHCIAŁEM ZROBIĆ XDDD ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..